„Lietuvos talentuose“ – dideli pokyčiai: nauji vedėjai ir netikėti teisėjai

Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Komisija / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-11 15:49
AA

Trečiadienio popietę Vilniuje nufilmuota pirmoji televizijos šou „Lietuvos talentai“ laida. Filmavimo metu paaiškėjo netrukus žiūrovus prie televizijos ekranų sutrauksiančio šou detalės – tapo aišku, kad šou ves Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys, taip atskleista ir šou teisėjų sudėtis.

„Lietuvos talentai“ sostinėje filmuojami Vilniaus pramogų, kultūros ir sporto rūmuose. Trečiadienio popietę čia susirinko ne tik šimtai savo talentą televizijos eteryje pademonstruoti norinčių dalyvių, bet ir ne ką mažiau žiūrovų, suskubusių dalyvius palaikyti.

Ir su publika, ir su dalyviais filmavimo metu scenoje sveikinosi naujieji „Lietuvos talentų“ vedėjai – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Tradiciškai, besijaudinančius šou dalyvius užkulisiuose drąsino ir į sceną lydėjo Martynas Starkus.

Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Jaudintis dalyviams buvo ko, mat savo pasirodymus jie rodė ne tik gausiai žiūrovų publikai, bet ir griežtam teisėjų būriui. Penktajame „Lietuvos talentų“ sezone teisėjauja aktorė Ilona Balsytė, sinoptikas ir astrologas Naglis Šulija, režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir šou prodiuseris, grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.

15min „Lietuvos talentų“ prodiuseris S.Urbonavičius-Samas pasakojo, kad šįmet šou panoro dalyvauti gausus būrys entuziastų.

Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Šįmet dalyvių susirinko tikrai rekordiškai daug. Dabar pradėjome atrankas, televizijos žiūrovai pamatys geriausius iš visų. Tūkstantis anketų tikrai buvo, o tai labai didelis skaičius žinant, kokia nedidelė mūsų šalis. Ta poros metų pertrauka, kai nerodėme „Lietuvos talentų“, išėjo į naudą: vėl turime daug talentingų žmonių, kurie nori dalyvauti“, – kalbėjo prodiuseris.

Jis pasakojo, kad naujasis šou sezonas žiūrovus stebins dideliais pokyčiais.„Šįmet visiškai pasikeitė ir teisėjų darbas. Anksčiau šou teisėjaudavo trys profesionalai, šįmet žiūrovai išvys teisėjų ketvertą. „Lietuvos talentams“, kaip ir „X faktoriui“, šįkart pavyko surinkti pačius geriausius profesionalus. Tokio lygio profesionalų šiame šou dar nebuvo“, – tikino.

Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kodėl teisėjai parinkti būtent šie? „Teisėjai turi būti aiškiai kažką nuveikę, aiškiai suprantantys apie talentą. Šįmet labai didžiuojamės, kad teisėjų kėdėje sėdės režisierė Dalia Ibelhauptaitė, taip pat aktorė Ilona Balsytė – tikra teatro, režisūros, scenos profesionalė. Mano dalyvavimas teisėjaujant yra kaip ir natūralus – turiu didelę patirtį talentų atrankose, manau, skaičiuoti galima ir 15 patirties metų. Manau, aiškiai matau, kas yra kas ant scenos. Taip pat teisėjaus ir Naglis Šulija – žmogus, kuris tarsi iš kitos planetos, kuris galės pateikti kitą, žiūrovams artimesnį požiūrį. N.Šulija galbūt ir neišmano, ar atlikėjo balsas yra super geras, bet jis tai gali jausti“, – paaiškino.

Be naujų veidų, šįmet „Lietuvos talentuose“ bus ir dar viena naujovė – labai galingas auksinis mygtukas.

„Jei teisėjai paspaudžia raudoną mygtuką, vadinasi, dalyvis turi nutraukti savo pasirodymą ir jam sakoma „ate“. Tuo tarpu naujasis auksinis mygtukas reiškia, kad dalyvis iškart keliauja į finalus. Vienas teisėjas per visas atrankas šį mygtuką gali paspausti tik vieną kartą“, – paaiškino prodiuseris.

Pirmoji šou „Lietuvos talentai“ laida (61 nuotr.)
+55