„Lietuvos talentuose“ – jautrus 14-mečio pasirodymas: „Kai kuriems įkrėsiu proto“

Antrojo „Lietuvos talentų“ finalo akimirkos / TV3 nuotr.
Antrojo „Lietuvos talentų“ finalo akimirkos / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-12-10 18:27
AA

Sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pakvietė antrasis „Lietuvos talentų“ finalas, kuriame pasirodė dar 12 geriausių dalyvių. Ir nors visi jie atrankų metu sužavėjo teisėjus, į tolimesnį etapą – superfinalą, kuris įvyks jau kitą sekmadienį – pateks tik 4.

Šokėjas Kajus Kisevičius šiam finalui ruošiasi itin atsakingai. Tiesa, vaikinas išduoda paslaptį ir apie savo pasirodymą atrankų metu – pasirodo, kad žiūrovai ir teisėjai išvydo šokį kitokį, nei buvo planuota! Negalėjęs sutramdyti jaudulio, vaikinas pasidavė improvizacijai ir scenoje savo pasirodymą tiesiog pakeitė. Tad nors scenoje ir nėra naujokas, Kajus pripažįsta – jaudulys visuomet daro savo.

Antrojo „Lietuvos talentų“ finalo akimirkos / TV3 nuotr.

„Stovėdamas ant scenos labai drebėjau, buvau pavargęs. Esu labai patenkintas teisėjų verdiktu, taip pat kritika ir pastabomis. Tačiau namo grįžau taip ir nesupratęs, kad gavau tris „taip“. Buvau kupinas euforijos“, – sakė „Lietuvos talentų“ dalyvis, sužavėjęs itin jausmingu šokiu.

O štai viena teisėjų pastaba jam itin įsiminė – scenos profesionalai patarė, jog pasirodymo metu savo energiją reikėtų išsiskirstyti, ir tokiu būdu savyje sulaikyti žvėrį. Todėl antrojo finalo metu, tai tapo pagrindiniu Kajaus tikslu.

Antrojo „Lietuvos talentų“ finalo akimirkos / TV3 nuotr.

„Prieš kiekvieną pasirodymą išlenda jaudulys. Tačiau, kai į pasirodymą įsivažiuoji, įsijauti į muziką bei personažą, kurį nori parodyti, jaudulys nurimsta – parodai tai, ką gali. Kai mane parodė per televiziją, sulaukiau labai daug žinučių, skambučių. Visiems labai patiko, visi palaikė. Tai suteikia motyvacijos eiti toliau, kurti dar geresnį pasirodymą. Bandau plėsti savo limitus“, – pasakojo šokėjas.

Tiesioginiam finalui Kajus ruošėsi itin gilų ir asmeniškai jautrų šokį, kuriame vaizduos kovą už žmogaus laisvę. Pasirodymui vaikiną įkvėpė viduje kylantys jausmai bei išgyvenimai. Kajus atskleidė itin jautrią patyčių temą ir slegiantį aplinkos spaudimą.

„Svarbiausia man – paliesti žiūrovų širdis ir perteikti jiems savo pasirodymo idėją. Šokio mintis yra diskriminacija, stereotipinis mąstymas. Pradėsiu pasirodymą nuo patyčių – pagalbiniai šokėjai reprezentuos visuomenės spaudimą. Eigoje šokis kils, o aš būsiu pagrindinis veikėjas, kovosiu su visuomenės spaudimu. Kilsiu, kilsiu, kilsiu, kol pasieksiu savo aukščiausią tašką ir pasijusiu laisvas. Savo šokiu tikiuosi parodyti, kad patyčios nėra normalu, todėl kai kuriems įkrėsiu proto. O tiems, kurie patiria patyčias, padėsiu už save „pastovėti“, – šokio idėją pristatė kūrybingas vaikinas.

Antrojo „Lietuvos talentų“ finalo akimirkos / TV3 nuotr.

Scenoje taip pat pasirodys „Aušrinė“, Mėta Visminaitė, Jonas Vilimas, Nojus ir Auksė, „Ugnies teatras“, Diego Estebanas, Gediminas Mačiulskis, grupė „Bitik Zys“, Gytis Ivaškevičius, Veronika Nepomnyashcha, „Duo P&B“.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.