„Lietuvos talentuose“ – teisėjus sužavėjęs atlikėjas iš Malaizijos: „Pavergėte ir užbūrėte“

Shermanas iš Malaizijos / TV3 nuotr.
Shermanas iš Malaizijos / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-08 18:10
AA

Pasiruoškite į savo namus įsileisti šventę – nuo šio sekmadienio į eterį grįžta projektas „Lietuvos talentai“! Kiekvienas dalyvis čia – ypatingas, o teisėjai – pasiruošę padėti jų talentams skleistis. Tačiau kas pirmojoje, premjerinėje naujojo sezono laidoje labiausiai užburs žiūrovus?

Dalyvių pasirodymus vertins ir jų likimą projekte spręs trys teisėjai. Savo įžvalgomis dalinsis TV laidų vedėjas ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius, dainininkė ir aktorė Inga Jankauskaitė bei humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius.

Jau pirmoji laida pažėrė daugybę talentų, tarp kurių – ir svečias iš Malaizijos. Shermanas Lucharlas Tan Hoon Hengas scenoje pasirodė su gitara, o jam uždainavus neliks abejonių – jis iš tiesų turi talentą.

Shermanas iš Malaizijos / TV3 nuotr.

Lietuvoje Shermanas gyvena jau ketverius metus. Į mūsų šalį jį atvedė meilė lietuvei! Susipažinę Malaizijoje, jie dar kurį laiką liko pagyventi ten, o vėliau nusprendė persikelti į Lietuvą.

Tiesa, žiemomis Shermanas vis dar mielai sugrįžta į Malaiziją, kadangi Lietuvoje jam pernelyg šalta.

„Lietuva yra nuostabi ir graži šalis. Nors jūsų kultūra labai skiriasi nuo Malaizijos, man norisi viskuo dalintis. Aš tiesiog noriu groti ir parodyti žmonėms tai, ką galiu geriausio, ir ką jie bent dalele galėtų pasiimti ir sau“, – teigė vyras, laimę atradęs mūsų šalyje.

Teisėjai / TV3 nuotr.

Gyvendamas Malaizijoje Shermanas bene kiekvieną dieną grodavo baruose – kartais su grupe, o kartais ir vienas. Dėl meilės į mūsų šalį emigravęs vyras negali gyventi be muzikos bei nesidalinti ja su kitais. O sostinėje pasigedęs gyvos muzikos vietų, prieš kelis mėnesius pats Vilniuje atidarė savo bliuzo barą.

„Lietuvos talentų“ dalyvis su malonumu dalyvauja įvairiuose festivaliuose, tačiau jam to negana – Shermanui muzika reikalinga kiekvieną dieną. „Lietuvoje yra labai daug talentų, tačiau jie neturi vietos, kurioje galėtu save išreikšti. Todėl aš atidariau šį barą“, – pasakojo užsienietis, pasiryžęs užkariauti „Lietuvos talentų“ sceną.

Ypatingas Shermano pasirodymas nepaliks abejingų! Jam pagyras žėrė visi trys teisėjai.

„Po to, ką čia išgirdau, kūnu nubėgo šiurpuliai... Užbūrėte ir mane pavergėte. Labai dėkoju, kad atėjote į „Lietuvos talentus“. Mums jūsų labai trūko“, – po pasirodymo kalbėjo J.Jankevičius.

O ką apie vyro iš Malaizijos pasirodymą pasakys kiti teisėjai? Ar gali būti, kad jau pirmojoje projekto laidoje nuskambės „Auksinis mygtukas“, garantuojantis vietą superfinale?

Pirmoji šio sezono „Lietuvos talentų“ laida – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!