Ligoninėje atsidūręs Stasys Povilaitis: „Kuriam laikui nutraukiu savo koncertinę veiklą“

Stasys Povilaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Stasys Povilaitis / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-03-10 18:55
AA

Kovo 8-osios proga moterims skirtuose koncertuose Vilniuje ir Kaune dainavo žinomi Lietuvos scenos vyrai, tarp kurių turėjo būti ir maestro Stasys Povilaitis. Deja, dailiosios lyties atstovės dainininko šiuose koncertuose neišvydo – dėl sustreikavusios sveikatos maestro atsidūrė ligoninėje.

„Kai išeisiu iš ligoninės, tuomet viską ir papasakosiu. Kol kas galiu pasakyti tik tiek, kad susirgau ūminiu plaučių uždegimu“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Povilaitis, nepanoręs plačiau papasakoti apie savo savijautą.

Vis dėlto jis patikino, kad kol kas koncertuoti negalėsiąs, todėl artimiausi planai dėl iškilusių sveikatos problemų pasikeitė.

„Dėl sveikatos kuriam laikui nutrauksiu savo koncertinę veiklą – nedainuosiu visą balandį. Motinos dienos proga jau pamatysite mane scenoje“, – patikino jis.

Portalas Žmonės.lt primena, kad tai ne pirmas kartas, kai šiemet S.Povilaičiui sustreikuoja sveikata – vasario pabaigoje Ukmergės kultūros centre vykęs koncertas neapsiėjo be nesklandumų: prastai pasijautęs dainininkas pasirodymą scenoje nutraukė, pirmąją pagalbą jam suteikė į centrą atskubėję medikai.

Maestro S.Povilaitis dar anksčiau yra prisipažinęs sergantis cukriniu diabetu, todėl esąs priklausomas nuo insulino. Pirmuosius ligos simptomus jis pajuto dar prieš 20 metų.

Stasys Povilaitis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.