Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio pristatymo užkulisiai: jaudulys ir paskutiniai akcentai

E. Rainio ir L. Larionovos pristatymo užkulisiai
E. Rainio ir L. Larionovos pristatymo užkulisiai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-04-21 23:22
AA

Balandžio 21 dieną dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatė 2018-2019 metų „Prêt-à-Porter“ rudens ir žiemos kolekcijas. Į neįprastą urbanistinę vietą pasveikinti Lietuvos kūrėjų šeštadienio vakarą skubėjo artimi bičiuliai ir mados gerbėjai. Iki pat renginio visi modeliai kaupėsi pasirodymui.

„Dažniausiai renkuosi paprastus modelius, kurie atitinka agentūrų standartus. Kartais reikalingas išskirtinis tipažas, tačiau šios kolekcijos pristatymui man kažko tokio nereikėjo. Ne veltui mados pasaulyje egzistuoja tam tikros normos“, – portalui Žmonės.lt anksčiau pasakojo L. Larionova.

Dizainerė tikino, kad dar likus savaitei iki pristatymo jautėsi visiškai rami.

„Kadangi dalį kolekcijos buvau jau iš anksto paruošusi Rygos mados savaitei, tai palengvinau paskutinės nakties kančias. Nesijaučiu rami. Toli gražu, bet galvoju: „ko neprivalgei, to neprilaižysi“. Tobulinti gali iki begalybės, bet tiesiog yra skirtas laikas tam tobulinimui baigti. Sustoti yra sveika. Liko tik organizavimo rūpesčiai, labai žemiški, buitiški ir neįdomūs“, – tuomet kalbėjo ji.

Šį kartą savo renginiui Lilija ir Egidijus pasirinko urbanistinę erdvę, modeliai žengė ne podiumu, o Panerių gatvėje esančio „Lofto“ grindiniu.

„Pristatysiu apie 40 skirtingų įvaizdžių. Pagrindiniai mano naujos kolekcijos akcentai – minimalizmas, švara, detalės. Pamatysite išties įdomius sprendimus,“ – kalbėjo L. Larionova.

Egidijus Rainys taip pat paruošė 40 modelių, tačiau apie savo kolekciją iš pradžių jis užsiminė tik puse lūpų. E. Rainys yra minėjęs, kad kai realiame gyvenime atsiranda išgyvenimų, jo kūryboje apstu spalvų, o kai kasdienybė graži ir lengva – drabužiai tamsūs ir ramūs.

„Gyvenimo jūra būna tiek audringa, tiek rami. Ši kolekcija tokia ir bus – nenuspėjama“, – sakė Egidijus, žadėdamas įsimintiną vakarą. Šiais metais jo kolekcijos centre – gerokai atjaunėjusi moteris.

Lilijos Larionovos 2018-2019 metų „Prêt-à-Porter” rudens ir žiemos kolekcija (102 nuotr.)
+96
Egidijaus Rainio 2018-2019 metų „Prêt-à-Porter” rudens ir žiemos kolekcija (91 nuotr.)
+85
Dizainerių L. Larionovos ir E. Rainio kolekcijos pristatymo svečiai (122 nuotr.)
+116