Lina ir Tadas Vidmantai – apie sūnų, pokyčius ir pogimdyminę depresiją

Kai prieš metus savo tinklalaidėje „Čiučiut Giliau“ tapytoja, medicinos verslo konsultantė Lina VIDMANTĖ (37) ir režisierius, scenaristas Tadas VIDMANTAS (37) užsiminė greitai tapsiantys tėvais, mažiau jiems artimi žmonės negalėjo patikėti. Sutuoktiniai ne kartą akcentavo, kad kas jau kas, bet jie vaikų tikrai neturės.

Tadas Vidmantas ir Lina Vidmantė / Gedmanto Kropio / BNS nuotrauka
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

Pirmoji didesnės šeimos užsinorėjo Lina, Tadas pripažįsta bijojęs. „Vertinu stabilumą, todėl pokyčiams pasiruošti ir prie jų prisitaikyti buvo sunku. Dabar tai – praeitis. Būti tėčiu man labai patinka. Benas – sveikas, guvus, smalsus, linksmas, noriai viską valgantis ir be problemų kakojantis vaikas“, – juokiasi režisierius.

Viršelis Žmonės 2023/02

Kaip šiandien prasidėjo jūsų rytas? Kuris pirmas išlipo iš lovos, užkaitė kavos, pajuokavo?

Tadas: Visi mūsų rytai panašūs. Kaip ir užvakar, vakar, šiandien aš atsikėliau paskutinis. Miegu kitame kambaryje. Nusprendėme, kad abu šiuo metu neprivalome būti neišsimiegoję ir pavargę. Kai išlindau, Lina su Benu jau buvo pradėję dieną. Kavos gerti taip ir neišmokau, tačiau dabar mūsų šeimoje pirmas juokauja Benas. Labai linksmas vaikas gavosi.

Lina: Kartais papusryčiaujame iki Tadui atsikeliant, bet dažniausiai jo sulaukiame ir valgome trise. Tikiuosi, greitai sūnus be pertraukų išmiegos ilgesnį laiką. Dažnai sugalvoja atsikelti vidury nakties, paropinėti lovoje. Dėl to greitai jį pratinsime prie savo patalų.

Tapote tėvais, kaip Tadas rašė feisbuke: „Tie patys, kurie sakė, kad niekada jais nebus.“ Kas pasikeitė?

Tadas: Apie vaiką galvoti pradėjome per pandemiją. Visiškai apsispręsti man padėjo psichologas Jordanas B. Petersonas.

Lina atsiuntė paklausyti jo tinklalaidės epizodą. Jame terapeutas pasakojo, kad

Skaitykite daugiau