Lina Rastokaitė ir Egidijus Sipavičius – pirmojo „Žvaigždžių duetų“ pusfinalio komisijos favoritai

Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė / Luko Balandžio nuotr.
Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-05-11 12:00
AA

Šią savaitę buvo nufilmuotas LNK projekto „Žvaigždžių duetai. Istorija prasideda iš naujo“ pirmasis pusfinalis, kuriame susikovė trys poros – Inga Norkutė-Žvinienė ir Karolis Akulavičius, Lina Rastokaitė ir Egidijus Sipavičius bei Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas. Porų varžytuves žiūrovai išvys šio šeštadienio vakarą.

Vienus iš paskutiniųjų pasirodymų projekte vertino komisijos nariai Merūnas Vitulskis, Laima Lapkauskaitė, Donatas Katkus ir Kristina Kazlauskaitė.

Po pirmojo dainų turo pasirodymų lyderiais tapo Lina ir Egidijus, sulaukę iš komisijos maksimumo balų – 12. Antroje vietoje liko Agnė ir Justinas, paskutinėje – Inga ir Karolis.

„Žvaigždžių duetų“ dalyviai susikovė pirmajame pusfinalyje (60 nuotr.)
+54
Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas / Luko Balandžio nuotr.

Antrajame dainų ture jiems pasisekė mažiau. Daugiausiai balų surinko Agnė ir Justinas, kuriems per pasirodymą talkino Marius Jampolskis. Antroje vietoje liko Lina ir Egidijus, trečioje – Inga ir Karolis. Tačiau bendrame balsavime Lina ir Egidijus vis tiek išliko pirmoje vietoje.

Po trečiojo komisijos narių balsavimo absoliutūs pirmojo pusfinalio lyderiai buvo L.Rastokaitė ir E.Sipavičius. Jie surinko 21 komisijos balsą. Antroje vietoje liko Agnės ir Justino pora, surinkusi 26 komisijos balsus, paskutinėje – Inga ir Karolis. Jiems komisijos nariai skyrė 15 balsų.

Tačiau L.Lapkauskaitė patarė aktorei I.Norkutei-Žvinienei nemesti dainavimo ir toliau mokytis. Ir tuomet komisijos narė pažadėjo, kad gerbėjai Ing ant scenos dainuojančią dar tikrai išvys.

Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas / Luko Balandžio nuotr.