Linas Adomaitis 48-ąjį gimtadienį atšventė trankiai: neregėta scena ir minios sveikinimai

Lino Adomaičio ir Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro „GospelJonai“ koncertas  / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Lino Adomaičio ir Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro „GospelJonai“ koncertas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-04-05 22:17
AA

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Linas Adomaitis įprastai savo gimtadienį pasitinka keliaudamas po egzotines šalis. Visgi šiemet dainininkas gimimo dienos keliones nutarė iškeisti į specialų šventinį koncertą pavadinimu „Dovana“. Į šį penktadienio vakarą suplūdo minia gerbėjų.

Balandžio 10-ąją 48-erių metų gimtadienį paminėsiantis L.Adomaitis savo gimimo dieną atšventė iš anksto – balandžio 5-ąją Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje. Čia penktadienio vakarą gausiai suplūdusius jo gerbėjus pasitiko unikali, 250 kv. metrų dydžio dovanų dėžę primenanti scena.

Į sceną atlikėjas žengė ne vienas, o drauge su Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choru „GospelJonai“ ir Lietuvos rinktiniu kameriniu orkestru. Taip pat scenoje Linui, kaip visada, talkino ir ritmo grupė bei pritariamieji vokalai.

Linas Adomaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šį kartą scena – didžiulę dovaną primenantis simbolis. Esu nepaprastai laimingas ir dėkingas, galėdamas paminėti savo gimtadienį taip išskirtinai. To dar niekad nėra buvę mano gyvenime. Ir nors pirminė koncerto mintis buvo dovana klausytojams – turiu pripažinti, kad man šis koncertas taip pat didžiausia dovana“, – kalbėjo Linas Adomaitis.

Lino Adomaičio ir Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro „GospelJonai“ koncertas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Neretai kartu su didžiausiais chorais ir įvairių sudėčių orkestrais koncertuojantis Linas Adomaitis šį kartą akcentavo gospelo stiliaus žanrą ir su choru „GospelJonai“ šiam koncertui ruošėsi daugiau nei metus. Per šį laiką Linas su choru pristatė du bendrus kūrinius –„Noriu gyventi dėl Tavęs“ ir „Ateis diena“, kuriuos neabejotinai atliks koncerte „Dovana“.

Linas Adomaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Pasirodymo metu taip pat skambėjo tokie Lino Adomaičio hitai, kaip „Ar tu ją matei?“, „Vandenynai“, „Šviesa spindės tamsoje“, „Aš pavydžiu sau“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“, „Pasaulis gražus“ bei daugybė kitų. Linas su choru atliko ir premjerinių kūrinių, kurie dar niekur neskambėjo ir šiais metais bus publikuoti atlikėjo būsimame muzikos albume.

Fotogalerija:

Lino Adomaičio ir Šv. Jonų bažnyčios gospelo choro „GospelJonai“ koncertas (42 nuotr.)
+36