Linas Adomaitis dalijasi gražiausiomis gyvenimo akimirkomis: „Laikau vos 24 valandų amžiaus žmogų“

Linas Adomaitis su žmona Irma
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Irma ir Linas Adomaičiai visai neseniai susilaukė kūdikio. Dar pirmadienį garsus Lietuvos atlikėjas pasidalijo mergytės atėjimo į šį pasaulį istorija ir ją pristatė pasauliui. Po kelių dienų Lino emocijos vis dar liejasi per kraštus, žinomas vyras toliau pasakoja apie savo įsimintiniausias akimirkas, kurios jo gyvenimą praskaidrino atsiradus dukrai.

Žmonės.lt primena, jog džiugią naujieną apie būsimą vaiką pora sužinojo vasarį, likus dviem dienoms iki ilgai planuotos kelionės į Čilę. Nors buvo kilę abejonių, ar saugu besilaukiančiai moteriai leistis į tolimą kelią, gydytojai tam neprieštaravo ir tada laimingi būsimi tėvai išskrido už tūkstančių kilometrų. 

Dėl to vėliau labai džiaugėsi – Irmai pavyko išvengti gripo epidemijos, o dėl gero oro, puikaus maisto ir nuostabių emocijų nėštumas tapo dar džiugesnis. Adomaičių šeima savo vaikelio labai laukė, iš anksto žinojo – gims dukrelė.

Sulaukę dukros abu tarsi dar labiau pamilo vienas kitą ir gyvenimą. Štai pirmadienį žinomas vyras savo žmonai ir naujagimei parašė jautrų laišką, o po kelių dienų nuprendė ir vėl išlieti savo išgyvenimus rašydamas. 

„Jei kas nors siūlytų dabar nuostabiausią kelionę į kokią gražiausią pasaulio šalį, kur viskas įskaičiuota, kur tau nereikia ieškot malonumų, nes jie patys tave susiranda – atsakyčiau kad man nebūtina keliaut į gražiausią pasaulio šalį, nes šią akimirką aš laikau visą pasaulį savo rankose! Draugai, kai laikau vos 24 valandų amžiaus žmogų... Ir tas žmogus – tai mudviejų su žmona ir Dievo bendradarbiavimo rezultatas (beje, dar toks gražus rezultatas gavosi) – suvokiu, kad gerai renkamės bendradarbius..“ – atviravo naujai iškeptas tėtis.

Irma ir Linas Adomaičiai (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau