Linas Kleiza: „Agnetą man parinko likimas“

Agneta ir Linas Kleizos
Agneta ir Linas Kleizos
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-07 13:59
AA

Viešumoje retai matoma ir asmeninius santykius nenoriai viešinanti viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų Agneta (29) ir Linas (33) KLEIZOS šįkart atvirai prakalbo apie lemtingą pažintį, vienas kito jaukinimąsi, vestuves, tėvystės džiaugsmą, pasitikėjimą ir pagarbą.

Agneta juokiasi prisiminusi, kokį pirmą įspūdį vienas kitam paliko su tuomet jau NBA rungtyniavusiu žinomu ir populiariu sportininku: „Blondinė ir krepšininkas su pertekliniu moterų dėmesiu.“ Pažintis tikrai nebuvo romantiška, greičiau atšiauri. Pažindinimasis užtruko gana ilgai, juo labiau kad Linas nesijautė pasiruošęs rimtiems santykiams.

„Mes abu bijojome parodyti per didelį susidomėjimą, bijojome nudegti, būti palikti. Užtat demonstruodavome pseudoabejingumą, nenorėjome pasirodyti silpni, per daug atviri“, – pasakoja Agneta. Linas priduria, kad situaciją sunkino dar ir tai, kad nė vienas nenorėjo nusileisti, tad teko išsiskirti. „O Agnetą man parinko pats likimas, ne aš“, – yra tikras.

Šiandien jie – sėkmingi ir populiarūs, kiekvienas darantis tai, kas teikia malonumą. Ir – dvejų su puse sūnelio Jokūbo tėvai. Ar smarkiai sūnus apvertė jųdviejų gyvenimą? „Pasikeitė viskas. Nenoriu nusaldinti, bet Agnetos atėjimas mano gyvenimui suteikė stabilumo, o sūnaus gimimas visiškai pakeitė požiūrį į daug ką. Maži dalykai tapo nebesvarbūs. Ryte pamatai jo šypseną, ir viskas akimirksniu nublanksta. Meilė sūnui – kitokia nei žmonai. Vaikas – dalis tavęs“, – šypsodamasis kalba Linas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite: