Linksmybių Rumšiškėse kulminacija – britų popžvaigždės Johno Newmano koncertas

Johno Newmano koncertas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Johno Newmano koncertas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-08-02 17:37
AA

Rumšiškėse tris dienas muzikos festivalis „Granatos Live“ kvietė mėgautis ne tik kokybiška muzika, bet ir pramogauti iki nukritimo, mat specialiose erdvėse festivalininkų laukė menai, sportas, aktyvios ir pasyvios pramogos. Tačiau šeštadienio, o tiksliau sekmadienio nakties, laukiamiausias įvykis buvo Johno Newmano koncertas.

Koks čia rytas, jei mankšta dar nedaryta! Tokiu šūkiu kiekvienas festivalio dalyvis buvo raginamas pradėti dieną šeštadienį. Pradedančiųjų ar pažengusiųjų grupių čia nebuvo – visi kartu galėjo išmėginti zumba, tai chi, capoeira, tricking, kungfu ir kitus grupinius užsiėmimus.

Apie pirmąją festivalio dieną ir ten pasirodžiusius atlikėjus bei grupes skaitykite čia.

Antra „Granatos Live“ diena: „Instrumenti“, L.Adomaitis, „Electronic I“ ir „Golden Parazyth“ (147 nuotr.)
+141

Mėgstantys judėti ir kokį raumenį patreniruoti savo sugebėjimus galėjo parodyti vidurdienį kuomet visi bus pabudę po naktinių šėlionių dalyvavo futbolo, badmintono, tinklinio varžybose.

Netradicinio sporto gerbėjai turėjo progą išmėginti jėgas susirungdami su Lietuvos sėdimojo tinklinio rinktine. O pašėlti nevengiantys šiais metais turi galimybę linksmojoje estafetėje. Joje teks dalyvauti „varliagyvių“ lenktynėse, labiau pavargusį draugą vežti karutyje, lakstyti su „ląstais“ ir atlikti kitas keistas bet labai smagias užduotis. O visi tikrų kovotojų laukia vandens karas ar mūšis su kuokomis antrąją dieną.

Antra „Granatos Live“ diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Gimę skraidyti turėjo du būdus pakilti į dangų. Pirmasis – vandens katapulta – išmeta į orą ir sėkmingai bei išradingai nuleidžia į vandenį. Antruoju būdu visi norintys buvo pakelti į dar didesnį aukštį oro balionu.

Antrąją festivalio dieną koncertavo vienas žinomiausių latvių duetų „Instrumenti“ ir Lietuvos muzikinės scenos žvaigždės Linas Adomaitis, „Electronic I“, „Golden Parazyth“.

Antra „Granatos Live“ diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Antra „Granatos Live“ diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Festivalio desertas – Johno Newmano koncertas

Šeštadienio kulminaciją publika pasiekė kartu su vienu populiariausių Didžiosios Britanijos jaunųjų atlikėjų – Johnu Newmanu.

J.Newmanas pavakarę nusileido Vilniaus oro uoste ir iš ten prabangiu „Mercedez Benz“ automobiliu buvo nuvežtas į Rumšiškes. Johno pasirodymas buvo suplanuotas po vidurnakčio.

„Granatos Live“ publika šėlo pagal Johno Newmano dainas (60 nuotr.)
+54

J.Newmanui – tik 23-eji, bet jis jau gali pasigirti hitais „numeris vienas“ Didžiojoje Britanijoje, pirmąją šios šalies topų poziciją pasiekė ir pernai išleistas debiutinis dainininko albumas „Tribute“.

Keturiolikos metų groti gitara ir kurti dainas pradėjęs Johnas Londono muzikantų ratuose pradėjo suktis 2011-aisiais – po eilės pasirodymų muzikos klubuose patraukė įrašų leidyklos „Island Records“ dėmesį. Rimtesnės sėkmės jis sulaukė jau po metų – pradėjęs bendradarbiauti su grupe „Rudimental“.

Antra „Granatos Live“ diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

2012-ųjų vasarą išleista grupės daina „Feel The Love“, kurioje skambėjo Johno balsas, pasiekė pirmąją britų topų vietą, atkreipdama dėmesį į vokalistą, kurį kritikai pavadino „vyriškuoju atsaku dainininkėms Adele ir Amy Winehouse“. Dar labiau susidomėjimą Johnu padidino „Rudimental“ hitas „Not Giving In“, kurį taip pat papuošė jo vokalas.

Antra „Granatos Live“ diena / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

2013-ųjų vasarą Johnas Newmanas britų simpatijas pelnė jau kaip solinę karjerą pradėjęs atlikėjas – pirmasis jo singlas „Love Me Again“ pakilo į aukščiausią populiariausių dainų sąrašo vietą, be to, įsitaisė dar devynių šalių „Top 10”. Hitai „Cheating“ ir „Losing Sleep“ įtvirtino Johno populiarumą – šiuo metu tai neabejotinai vienas mėgstamiausių jaunų klausytojų atlikėjų visoje Europoje.

Britų atlikėjas Johnas Newmanas atvyko į Lietuvą (16 nuotr.)
+10