Lino Adomaičio vinilinės plokštelės pristatyme – šeimos pagausėjimo laukiantys Akmėja ir Jurgis Brūzgos

Akmėja, Linas Adomaitis ir Jurgis Brūzga su dukra June / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Akmėja, Linas Adomaitis ir Jurgis Brūzga su dukra June / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-03 20:44
AA

Trečiadienio vakarą prekybos centre „Mega“ esančiame knygyne „Vaga“ buvo vartomos ne naujausios knygos, o klausomasi gyvos muzikos – surengdamas koncertą, vinilinę plokštelę “19“ nusprendė pristatyti Linas Adomaitis. Palaikyti dainininko atvyko ir kūdikio besilaukianti atlikėja Akmėja su vyru Jurgiu Brūzga bei dukrele June.

„Daug sutapimų. Rudenį rengtas koncertinis turas vadinos “19”. Taip „pakrikštinome“ ir vinilinę plokštelę. Jos pristatymas vyksta 19 valandą, o su manim kartu koncertuoja 19 Kauno bigbendo muzikantų“, - savais pastebėjimais su publika dalinosi vakaro kaltininkas.

Akmėja ir Jurgis Brūzga su dukra June / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Pirmąją iš riboto leidimo plokštelę jis padovanojo savo žmonai Irmai Adomaitienei, pabrėždamas, jog apie tai iš anksto mylimos moters nebuvo įspėjęs.

Iš viso albume, kuris bus platinamas tik „Vagos“ knygynų tinkle, yra 11 kūrinių. Didžioji dalis – tie, kurios publika geriausiai įsiminė per L. Adomaičio 20 metų muzikinę karjerą. Tačiau dvi įrašytos dainos yra skirtos būtent „19“ albumui – jos neskambės internete ar kitose plokštelėse. Tai – „Destination“ ir pagal tikrą istoriją gimusi „Caribbean Green Nation“.

Visi kūriniai įrašyti koncertinio turo “19“ metu. Daugiausiai – atlikti ne Vilniuje ar Kaune, o Klaipėdoje, kur vyko paskutinis kelionės po didžiąsias šalies arenas pasirodymas.

Vinilinė plokštelė „19“ yra pirmasis albumas, kuriame įrašyta Kauno bigbendo atliekama muzika.

Linas Adomaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Per 25 bigbendo gyvavimo metus įvairiose laikmenose galima rasti įrašytus tik kelis kolektyvo atliekamus kūrinius. Todėl ši plokštelė ypatinga ne tik Linui, bet ir mums“, - sakė Kauno bigbendo vadovas Vaidas Andriuškevičius.

Vinilinėje plokštelėje yra ir 20 puslapių leidinys su dainų tekstais ir nuotraukomis, įamžintomis koncertinio turo metu.

Vinilo pristatymo akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Iki šiol pats aikčioji, koks jis man gražus! Todėl po koncerto visiems ant albumo pasirašysiu auksiniu, brangiu šratinuku, kurį nusipirkau specialiai šiam vakarui“, - su šypsena sakė L. Adomaitis.

Pirmają vinilinę plokštelę „Laiko mašina“ L. Adomaitis išleido pernai metų pabaigoje. Melomanai jį išpirko per du mėnesius.

Lino Adomaičio vinilo „19“ pristatymas Kaune (60 nuotr.)
+54