Lino ir Marijaus Adomaičių šeimoje – skaudi netektis: mirė tėtis

Linas Adomaitis su broliu Marijumi ir vaikstėje su tėvais Algirdu Adomaičiu bei Vytaute Adomaitiene / Asmeninio albumo nuotr.
Linas Adomaitis su broliu Marijumi ir vaikstėje su tėvais Algirdu Adomaičiu bei Vytaute Adomaitiene / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-11-10 16:59
AA

Brolių muzikantų Lino ir Marijaus Adomaičių šeimoje – itin skaudžios nuotaikos: trečiadienį mirė jų tėtis smuikininkas Algirdas Adomaitis.

Šia žinia Marijus Adomaitis, muzikos pasaulyje geriau žinomas kaip Ten Walls ir Mario Bosanov, pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje.
 
„Šiandien pasaulį paliko mano tėtis... Tėti, tu išugdei mano muzikinius sugebėjimus, pažadu būti dar geresnis! Ilsėkis ramybėj, Tėti“, – rašė Marijus Adomaitis.
 
Jautriais žodžiais apie tėčio išėjimą pasidalijo ir Linas Adomaitis: „Šiandien pas Dievą iškeliavo mano mylimas tėvelis. Visada prisiminsiu Jo meilę, begalinį atsidavimą šeimai ir neįkainojamas pamokas.“
 
Atsisveikinimas su Algirdu Adomaičiu vyks penktadienį Prisikėlimo bazilikoje nuo 13 val.

Žmonės.lt primena, kad lygiai prieš metus Linas Adomaitis pasakojo, stiprų ir gražų santykį su tėvais yra išlaikęs iki šiol.

„Mes ypatingai gražiai bendraujame, turime stiprų ryšį. Jaučiame vieni kitus ir stengiamės nudžiuginti ar paguosti, kai to reikia. Esu dėkingas tėvams už viską, ką gavau vaikystėje.

Pačios tyriausios jų įskiepytos vertybės lydi mane iki šiol. Jų auklėjimo dėka tapau jautrus, nuovokus, drąsus. Gerbiu kitus ir save patį, o tai padeda man eiti savuoju keliu, eiti drauge su meile ir muzika“, – sako atlikėjas.

L.Adomaitis įsitikinęs – vaikystėje jam suformuotos vertybės dabar jau iš jo paties lūpų perduodamos dukrai.

„Daug išminties tėvų žodžiuose, kuriuos prisimenu. Daugybė tėvų auklėjimo savybių šiandien išryškėja bendraujant ir su savo dukra. Tai vyksta iš intuicijos, galima sakyti savaime“, – prieš metus pasakojo dainininkas.  

Linas Adomaitis vaikystėje su tėvais: Algirdu Adomaičiu ir Vytaute Adomaitiene / Asmeninio albumo nuotr.

Linas Adomaitis taip pat pasidalijo savo vaikystės nuotraukomis su tėvais.

Nespalvotoje nuotraukoje, kuria pasidalijo Linas Adomaitis, užfiksuoti vienas į kitą žiūrintys jo tėvai – Algirdas Adomaitis ir Vytautė Adomaitienė, o tarp jų jaukiai įsitaisęs sėdi pusantrų metukų Linas. Vaikas šypsosi, mat ne tik smagu sėdėti ant tėvų kelių, bet ir rankose turėti muzikos instrumentą – bandžą.

„Ši nuotrauka puikiai atspindi mūsų šeimą – stiliukas, pozityvas, savigarba, šiek tiek humoro ir, svarbiausia, muzika. Net ir nežinau, iš kur ta bandža pas mus atsirado, nežinau, ir kur ji dabar... Bet ir be bandžos mūsų namuose netrūko geriausios muzikos. Tėtis vis gaudavo naujausių įrašų, kurie tais laikais ne taip lengvai ir būdavo pasiekiami“, – Žmonės.lt pasakojo L.Adomaitis. 

2012 metais Linas aiškiai įvardijo, kas lėmė, kad jiedu su broliu Marijumi pasuko į muziką.

„Nulėmė stiprūs genai. Mūsų tėvas Algirdas – smuikininkas. Jis ne tik mus nukreipė į muziką, bet ir perteikė supratimą apie gerą muzikinį skonį. Su broliu augome klausydamiesi vinilinių džiazo, džiazroko plokštelių“, – interviu dienraščiui „Lietuvos rytas“ tuomet prisipažino Linas.