Linos ir Pauliaus Bagdanavičių dukra kas vakarą pabučiuoja ne tik mamą, tėtį, bet ir Kalėdų eglę

Lina ir Paulius Bagdanavičiai su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.
Lina ir Paulius Bagdanavičiai su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-09 17:24
AA

Kalėdų eglė sužibo ir dainininko Pauliaus Bagdanavičiaus namuose. Drauge su žmona Lina ir judviejų dukra Paulina gruodžio pradžioje jie šventiškai pasipuošė namus.

Šiemet Kalėdos jiems bus ypatingos – tai pirmi metai, kai Bagdanavičiai nusprendė Kūčių vakarą praleisti trise.

„Esame jauna šeima, todėl dar tik pradedame kurti tradicijas. Šiemet suplanavome sutikti namuose. Linos tėvai gyvena viename Lietuvos gale, mano – kitame, o pastaruoju metu mano darbo grafikas labai įtemptas, daug keliauju, todėl nebesinori tą vakarą niekur važiuoti“, – 15min kalbėjo Paulius.

Lina r Paulius Bagdanavičiai su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.

Kalėdų rytą jie tradiciškai pradės eidami į bažnyčią, vėliau sės prie vaišių stalo. Pasiraitoti rankoves virtuvėje šiemet ketina ir pats Paulius. „Mėgstu gaminti, todėl reik pagalvoti, ką čia skanaus ir šventiško paruošti. Prisipažinsiu, šiemet eglę puošė žmona, aš tik porą žaisliukų užkabinau, tai reik kažkaip kitaip prisidėti prie Kalėdų dvasios kūrimo“, – šypsodamasis sakė Paulius.

Jų šventės, kaip ir daugelio, neapsieina be kūčiukų aguonų pieno, žuvies, per Kalėdas – be kepto kalakuto.

Lina r Paulius Bagdanavičiai su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.

Bagdanavičiai jau spėjo pasidovanoti sau dovaną – abu su žmona ir dar keliais draugais kelioms dienoms planuoja aplankyti Italiją. „Draugai mums pasiūlė vykti kartu, sutikę nusprendėm, kad ši kelionė bus mūsų Kalėdų dovana vienas kitam“, – kalbėjo jis.

O Naujuosius metus šeima sutiks Lietuvos pajūryje. Neretai Pauliaus grafikas šventiniu laikotarpiu gana įtemptas, jam tenka dirbti, o ir šiemet jo lauks naujametis koncertas Juodkrantėje.

Tačiau nepaisant to, kad gruodis itin darbingas, paskutinis metų mėnuo – tas, kai norisi kuo daugiau pabūti su šeima. Bagdanavičiai jau ne vienerius metus puošia dirbtinę eglę. Tokią, kaip patys sako, renkasi turėdami praktinių motyvų – nebyra spygliai, jie saugo gamtą, o ir auginant mažą vaiką problemų mažiau.

Lina r Paulius Bagdanavičiai su dukra Paulina / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjusių metų kovą gimusi Paulina šiemet jau taip pat padėjo tėvams puošti eglutę. Nors Paulius juokiasi, turbūt ji daugiau žaisliukų nukabino, nei užkabino. Nepaisant to, dukra džiaugiasi Kalėdų medžiu ir prieš eidami miegoti kiekvieną vakarą pabučiuoja ne tik mamą ir tėtį, bet ir... eglę. „Taip ji kas vakarą atsisveikina su eglute“, – juokiasi Paulius.

Paulius ir Lina Bagdanavičiai šventiškai pasipuošė namus Kalėdoms (18 nuotr.)
+12