Lionelį Messi finale palaikė žmona Antonela su sūnumis: emocijos atėmė žadą

Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnūmis Mateo, Thiago bei Ciro / „Scanpix“ nuotr.
Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnūmis Mateo, Thiago bei Ciro / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-18 21:37
AA

Sekmadienį pasaulio futbolo čempione tapo Argentina. Palaikyti futbolininko ir pasidžiaugti pergale kartu atvyko visa Lionelio Messi šeima – žmona Antonela Roccuzzo bei trys sūnūs – Thiago, Mateo ir Ciro. Emocijoms nebuvo ribų.

Talentų kupina Prancūzija ir legendos Messi vedama Argentina susitiko pasaulio futbolo čempionate sekmadienio vakarą Katare.

Pagrindinis mačo laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis – 2:2 ir 3:3. Tad nugalėtojus lėmė baudinių serija – Argentina išplėšė čempionato trofėjų rezultatu 4:2. Tai trečiasis Argentinos čempionų titulas, sulauktas po 34 metų pertraukos.

L.Messi kraityje – 7 įvarčiai ir jam įteiktas Auksinis kamuolys.

Dramatiškų rungtynių metu Argentinos ir Prancūzijos rinktinės sulaukė didžiulio sirgalių palaikymo. O futbolininkų emocijas tiesiogiai jautė jų artimieji, finalą žiūrėję gyvai stadione.

Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnumis švenčia Argentinos triumfą / „Scanpix“ nuotr.

Lionelį Messi tribūnoje palaikė jo šeima – žmona Antonela Roccuzzo ir sūnūs. Po rinktinės apdovanojimo šeimos emocijos persikėlė į stadioną. Visi drauge ant pakylos susėdę ir prigulę mėgavosi saldžios pergalės akimirkomis.

Antonela netrukus instagrame išreiškė pasididžiavimą vyru.

„Net nežinau nuo ko pradėti... kokį didžiulį pasididžiavimą jaučiame tavimi, Lioneli. Ačiū, kad išmokei mus niekada nepasiduoti, kad mes turime kovoti iki galo. PAGALIAU TAI ĮVYKO. TU ESI PASAULIO ČEMPIONAS. Žinome, ką kentei tiek metų, kaip norėjai tai pasiekti!!! Pirmyn, ARGENTINAAAAA“, – rašė L.Messi žmona Antonela.

Lionelio Messi šeimos nuotraukos – galerijoje:

Lionelio Messi šeima (26 nuotr.)
+20

Toks auksinis triumfas 35-erių Lioneliui Messi greičiausiai buvo paskutinis.

Savo paskutinėse rungtynėse pasaulio čempionate jis pelnė du įvarčius, šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį ir per 11 metrų baudinių seriją ir galiausiai triumfavo, nepaisant to, kad prancūzų puolėjas Kylianas Mbappe pasiekė pirmą „hat tricką“ finale per 56 pastaruosius metus – pelnė tris įvarčius.

Abejonių ir debatų nebelieka. L.Messi yra pačioje geriausioje visų laikų žaidėjų viršukalnėje, pagaliau pridėjęs į savo kolekciją trūkstamą trofėjų, drauge su triskart pasaulio čempionu brazilu Pele bei Argentinos legenda Diego Maradona, su kuriuo L.Messi taip dažnai buvo lyginamas.

Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnumis švenčia Argentinos triumfą / „Scanpix“ nuotr.
Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnumis švenčia Argentinos triumfą / „Scanpix“ nuotr.

Lionelio Messi žmona šventė su šeima ir po to, kai Argentina pasiekė Pasaulio futbolo čempionato finalą, ji sakė gerbėjams: „Negaliu to paaiškinti, nes jūs nesuprasite! Pirmyn, Argentina!“

Lionelis Messi žavi ne tik savo talentu futbolo aikštėje. Jo ir Antonelos meilės istorija – neįtikėtina. Jiedu susipažino 2009 metais, dar būdami maži, kai jam buvo 9 metai, o Antonelai – 8-eri. Vaikai itin šiltai bendravo iki sportininkas, sulaukęs 13 metų, išvyko į Barseloną.

Netrukus jų draugystė vėl atsinaujino, jaunuolis dažnai skraidydavo į Argentiną, o 2010 m. Antonela atvyko gyventi pas mylimąjį į Ispaniją.

2017-aisiais pora susituokė. Per vestuvių ceremoniją vos keli centimetrai nuo jaunavedžių sėdėjo jų vyresnėlis sūnus Thiago. Kai pora buvo paskelbta vyru ir žmona, Lionelis Messi, pasipuošęs mėlynu „Armani“ kostiumu, pasilenkė ir pabučiavo sūnaus plaukus. Tada jų mažajam sūnui Mateo buvo vos dveji.

Lionelis Messi su žmona Antonela Roccuzzo ir sūnūmis Mateo, Thiago bei Ciro / „Scanpix“ nuotr.

Po metų gimė trečiasis sūnus Ciro. Lionelio ir Antonelos aplinkos žmonės smagiai nusiteikę – jie teigė, kad pora nesustos ties trečiu vaiku.

Kiek anksčiau duodamas interviu Argentinos leidiniui „TyC Sports“ Lionelis Messi sakė, kad jiedu su žmona nori šeimą papildyti ir dukrele. O jei ir ketvirtas vaikas būtų sūnus, jie pasirengę dukters bandyti susilaukti penktą kartą.

Pasaulio čempionato finalas: Argentina – Prancūzija (29 nuotr.)
+23
L.Messi Argentinos fiesta – pasaulio čempionų taurė jų rankose (16 nuotr.)
+10