Lisa Kudrow atvira – šalia kolegių Jennifer ir Courteney ji jautėsi it „kalnas“

Courteney Cox, Jennifer Anistosn, Lisa Kudrow/Vida Press nuotr.
Courteney Cox, Jennifer Anistosn, Lisa Kudrow/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-22 18:42
AA

Neseniai interviu su Marcu Maronu aktorė Lisa Kudrow prisipažino, kad šalia savo kolegių Jennifer Aniston bei Courteney Cox iš serialo „Draugai“ ji dažnai jausdavosi tarsi „kalnas“.

Žinoma moteris ilgai tylėjo, tačiau tiesa yra ta, jog per 10 metų, kai buvo filmuojamas populiarus serialas „Draugai“, Lisa ne kartą gėdijosi savo išvaizdos.

„Pasižiūrėjusi televiziją aš net aikčiodavau: O, dieve! Tikras „kalnas“, o ne mergina. Juk matėsi, kad esu stambesnė nei Courteney ar Jennifer, vis jausdavausi tokia milžinė prieš savo bičiules“, – prisimena aktorė.

Vienu metu Lisa Kudrow numetė nemažai svorio, dabar moteris įsitikinusi, kad tai turėjo įtakos jos sveikatai.

Lisa Kudrow/Vida Press nuotr.

„Jei sveri per mažai, sau atrodai gerai, bet itin sulieknėjusi aš nuolatos sirgdavau. Nusilpo mano imunitetas, kamuodavo peršalimas, „prisikabindavo“ įvairios infekcijos“, – neslepia L. Kudrow.

Ilgainiui aktorė suvokė, kad ši kova su savo kūnu – gerų rezultatų niekuomet neduos.

„Baigiau tuos „pasispardymus“ ir sau pasakiau: Na, ir kas? Kokia jau esu, tokia ir būsiu.“

Lisa taip pat susitaikė ir su bėgančiais metais, nors iš pradžių buvo sunku suvokti, jog sensta. „Nusprendžiau, kad tapti vyresnei – ne toks ir blogas dalykas.“

Kad ir kaip ten bebūtų, tačiau 55-erių moteris iki šiol nežiūri „Draugų“. Aktorė mieliau pasikliauja savo prisiminimais ir išduoda, kad serialo merginos išlaikė artimesnius santykius, nei vaikinai, vaidinę kartu dešimtmetį. Su Jennifer ir Courteney jos – puikios draugės.

Aktorė Lisa Kudrow (7 nuotr.)
+1