Lisa Marie Presley: dar vieną legendinės giminės narę pakirto ankstyva mirtis

Lisa Marie Presley / Getty nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
AA

Ji pergyveno savo garsiausią sutuoktinį bei vienintelį sūnų. Ir nesulaukė 55-ojo gimtadienio, kurį turėjo švęsti vasario 1-ąją. Artimieji ir pramogų pasaulis atsisveikina su Lisa Marie PRESLEY (1968–2023).

Sausio 10-ąją ji su motina Priscilla (77) pasirodė „Auksinių gaublių“ vakare. Pasidžiaugė naujausios legendinio tėčio Elvio Presley kino biografijos triumfu, išklausė pagrindinį vaidmenį joje atlikusio Austino Butlerio padėkos kalbą ir meilės žodžius – pati jau anksčiau buvo sakiusi, kad aktorius puikiai perteikė jos tėvo dvasią.

Prieš porą dienų, sekmadienį, dainininkė taip pat dalyvavo „Auksinių gaublių“ vakarėlyje „Catch LA“ restorane. Vėliau aplinkiniai prisiminė, kad „The Beverly Hilton“ viešbutyje, kur vyko ceremonija, Lisa Marie atrodė nekaip: sunkiai vaikščiojo, rinko žodžius ir leisdamasi laiptais laikėsi šeimos draugo Jerry Schillingo (80) rankos.

O sausio 12-ąją gyvybės ženklų nerodančią šeimininkę aptiko namų tvarkytoja. Nei atskubėjusio buvusio vyro Danny Keough, nei greitosios pagalbos ekipažo pastangos neprivertė sustojusios širdies plakti. Kalabaso ligoninės medikai taip pat neįstengė padaryti stebuklo.

Skaitykite daugiau