Liucina ir Tadas Rimgailos draugus paragino stabtelėti bei prisiminti, kokios vertybės svarbiausios

Vakaras „Liu Patty“ desertinėje/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Vakaras „Liu Patty“ desertinėje/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-03 08:24
AA

Gruodžio 2 d. vakarą kviestiniai svečiai susirinko jaukioje „Liu Patty“ desertinėje Užupyje tam, kad dar nespėjus įsisiubuoti prieškalėdiniam chaosui sužinotų, kokio gyvenimo link juda visas pasaulis, kokios vyrauja tendencijos ir kuri pasaulio tauta ne pirmus metus iš eilės laikoma laimingiausia. Šio vakaro dalyviai priėmė kvietimą trumpam sustoti, giliai įkvėpti ir prisimintų tai, kokios vertybės kiekvienam mūsų yra svarbiausios.

„Ar žinojote, kad jau ne pirmus metus iš eilės pagal atliktus tyrimus danai yra pripažįstami laimingiausia pasaulio tauta? Nors jų šalyje būna itin mažai saulėtų dienų, dauguma rengiasi juodai, o lauke būna vėjuota ir šalta, būtent jų laimės indeksas yra didžiausias. Kokia jų paslaptis? – retoriškai klausia „Liu Patty desertinės“ savininkė Liucina Rimgailė. – Tai tik jiems būdinga filosofija, vadinama hugge. Vienu sakinių šio reiškinio apibūdinti neįmanoma, tačiau patiems danams tai pirmiausia asocijuojasi su jaukumu, karštais gėrimais, žvakėmis, židinių, Kalėdomis, muzika ir... saldumynais!“

Liucina tiki, kad visi norime kasdien jaustis laimingi, todėl šį vakarą sukūrė būtent hugge atitinkančią aplinką tam, kad svečiai jaukioje vietoje, puikioje draugijoje trumpam sustotų, atsipalaiduotų ir sužinotų, kaip kitos tautos metai iš metų sugeba išlikti laimingos, nors iš pirmo žvilgsnio jų kasdienybė yra kur kas pilkesnė.

„Neveltui ir mūsų ambasadore tapo žavingoji Marija Palaikytė, kuri ypatingai gerai žino, kaip svarbu yra mėgautis gyvenimu ir kokios tendencijos vyrauja pasaulyje ne tik drabužių mados srityje, bet ir maisto pramonėje, asmeninio gyvenimo ir kitose srityse“, – naująją ambasadorę pristatė Liucina.

Vakaras „Liu Patty“ desertinėje/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Gyvename didelių pokyčių laike, ne tik šv. Kalėdų laukimo metu, bet ir žvelgiant globaliai į mūsų laikmetį – mes iš naujo atsigręžiame į tikrumą, vertes ir vertybes. Laikmečio tendencija tampa iš naujo kuriami santykiai su artimaisiais, vertybe tampa laikas su kitais, o neretai ir laikas su savimi, – mintimis dalijosi mados tendencijų analitikė Marija Palaikytė. – Mes nebesivaikome tik išoriško grožio, o ieškome tikrumo, domimės tuo, ką renkamės: su kuo leisime savo brangų laiką, kieno kurtais drabužiais puošimės ir kieno kurtu maistu vaišinsimės.“

Vakaras „Liu Patty“ desertinėje/Irmanto Gelūno/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Pasak Marijos, nuostabu, kai desertas gali įprasminti tikrą šilumą, šeimos vertybes, prekinio ženklo filosofiją. „Desertai tikrai gali padaryti žmones laimingais ar bent jau laimingesniais! Kartais pasidalinti su brangiais žmonėmis, o kartais tiesiog suteikdami nepamirštamą skonį mūsų brangiam laikui su savimi“, – įsitikinusi M. Palaikytė.

Į jaukų vakarą „Liu Patty“ desertinėje susirinko būrys Liucinos ir Tado Rimgailos mylimų bei gerbiamų draugų ir pažįstamų: redaktorius ir žurnalistas Edvardas Žičkus, aktorius Aistis Mickevičius, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis, grožio specialistė Gintarė Petutytė, „She is glowing“ projekto įkūrėja Dovilė Urbanaitė su mylimuoju Kai Schukowski, papuošalų kūrėja Simona Brazdžionytė, mitybos specialistė Indrė Trusovė su vyru Ryčiu, aktorė Justė Zinkevičiūtė ir kiti.

Vakaro metu gyvo garso akustinę programą pristatė atlikėjas, renginių ir TV laidų vedėjas Tadas Rimgaila, o tuo metu svečiai mėgavosi saldumynais.

Vakaras „Liu Patty“ desertinėje  (13 nuotr.)
+7