Liucina Rimgailė – apie elektros sąskaitą: „Gavę pasitikrinome, ar čia tikrai laiškas mums“

Liucina ir Tadas Rimgailos / Žygimanto Gedvilos ir asmeninio albumo nuotr.
Liucina ir Tadas Rimgailos / Žygimanto Gedvilos ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-03 14:35
AA

„Kai labai skambiai pasako, kad mums čia reikės užsidaryti, mums reikės skelbti bankrotus, aš kiekvieną kartą pagalvoju: ar jūs tikrai pasidomėjote, ką reiškia skelbti bankrotą?“ – sako receptų knygų ir mokymų autorė, desertinių „Liu Paty“ įkūrėja 33-ejų Liucina Rimgailė.

Kitąmet bus dešimt metų Liucinos įkurtoms desertinėms – atrodytų, puiki proga švęsti... Tačiau šoktelėjus produktų, elektros kainoms daugelis smulkiųjų verslininkų ėmė abejoti ateitimi, ir svarstyti apie veiklos stabdymą. Sąskaitos už elektrą, Liucinos skaičiavimais, jai padidėjo net tris kartus.

„Gavę pirmą sąskaitą pasitikrinome, ar tikrai čia mums laiškas atėjo, ar tas gavėjas, nes tai tikrai žiauru, bet nuryji, pavedimą padarai, ir galvoji, kaip toliau tęsti veiklą“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo Liucina, draugų meiliai vadinama tiesiog Liu.

Moteris teigia nesanti iš tų, kurie gavę pirmąsias sąskaitas ruošiasi blogiausiam.

Pasak Liucinos, tai ne pirmas ir ne paskutinis sunkmetis, kurį teks įveikti... Ji iki šiol prisimena kelerius metus užsitęsusią koronaviruso pandemiją, kai paskelbus karantiną kuriam laikui užsidaryti buvo priversti daugelis verslų.

Kas iš garsių pramogų pasaulio žmonių prisipažino jau galvojęs apie verslo uždarymą? Kodėl ilgametis garsenybių fotografas ėmėsi elektriko specialybės? Ir kam garsiems žmonėms negaila pinigų net tuomet, kai jų labai trūksta? Pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Liucina ir Tadas Rimgailos (45 nuotr.)
+39