„Liūdni slibinai“ į naujo klipo pristatymą kviečia visą pasaulį

„Liūdni slibinai“  / Asmeninio albumo nuotr.
„Liūdni slibinai“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-24 12:41
AA

Šią savaitę „Liūdni slibinai“ ketina pasidalinti dainos „Mergaitė“ vaizdo klipu. Lapkričio 25 dienos vakarą pristatydama naują vaizdo darbą grupė surengs tiesioginę vaizdo konferenciją oficialiame savo „Youtube“ kanale.

Pasak „Liūdnų slibinų“ komandos, padaryti klipo pristatymą internetinėje erdvėje paskatino nestandartinis klipo formatas. Naujasis video darbas yra sukurtas remiantis šiuolaikinio žmogaus mados tendencijomis. Atlikėjai atskleidžia, kad šį vaizdo klipą padarė tik savo pačių rankomis.

„Dar niekad nesame to darę ir nesam matę tokių darbų, tad nusprendėm išmėginti. Žinoma, ir pats kūrinys davė užuominas į tokias priemones. Daina „Mergaitė“ yra apie moterišką emancipaciją, apie agrarinės gamtos ir šiuolaikinio miesto susidūrimą, apie senovės atspindžius dabartyje, apie nekintančias žmogaus dalis. Apie Maironį, tiesa, irgi pasigalvoja kartais“, – kalba „Liūdnų slibinų“ gilios minties  sergėtojas Vaidas Kublinskas.

Koncertams su orkestru besiruošianti grupė į klipo pristatymą kviečia visą pasaulį. Antradienio vakarą vyksiančios tiesioginės konferencijos metu „slibinų“ trijulei – Dominykui Vaitiekūnui, Aistei Lasytei ir Vaidui Kublinskui – gerbėjai galės užduoti rūpimus klausimus ar išsakyti savo nuomonę apie naują jų darbą.

Virtualiame pristatyme galės dalyvauti smalsuoliai iš bet kurio Lietuvos ir viso pasaulio krašto, kur sėkmingai veikia interneto ryšys. Tiesa, anonsuodami vaizdo klipą „Liūdni slibinai“ dainos teksto autoriaus Maironio citata pateikia užuominą ir į kiek kitokią sąvokos „visas pasaulis“ prasmę.

„Nors šią dainą atlieka mūsų grupės moteris Aistė Lasytė, jeigu jos vietoje būtų vyras, esmė labai nepakistų. Nes pilnas pasaulis ir vyrų „karalienių gražių“. O kas gi nenori kartais būti karaliene? Aš tai kartais noriu, –  keldamas intrigą kalba „Liūdnų slibinų“ vokalistas Dominykas Vaitiekūnas. – Man labiausiai įstrigęs šio klipo kadras yra su Ožka. Jis tarsi apnuogina agrarinį mūsų visų identiteto pamatą – kad ir kiek besistengtume būti kilmingomis karalienėmis, vis tiek po karūna ragai kyšteli ir pasmakrėj dzimbuliukų nepaslėpsi.“

Pristatę naują klipą „Liūdni slibinai“ pasiners į pasiruošimo šventiniams koncertams darbus. Naujųjų metų išvakarėse grupė surengs išskirtinį pasirodymą su VDU kameriniu orkestru Kaune, o sausio 8 dieną Teatro arenoje Vilniuje.

„Liūdnų slibinų“ dainos „Mergaitė“ naujo vaizdo klipo anonsas: