„Liūdni slibinai“ pristato pačių nufilmuotą dainos „Mergaitė“ klipą iš asmenukių

„Liūdni slibinai“  / Stop kadras
„Liūdni slibinai“ / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-26 10:19
AA

Pavasarį grupė „Liūdni slibinai“ gerbėjams pristatė naują dainą „Mergaitė“ iš albumo „Imkit mane ir klausykit“, o vėlų antradienio vakarą pagaliau visus laukiančius nudžiugino ir jos klipu.

Klipą grupės nariai filmavo patys „asmenukių principu“. Visą pasaulį užvaldžiusiai asmenukių manijai neatsispyrę dainininkai klipą filmavo nestokodami humoro ir komiškų scenų.

„Man tai nėra pats gražiausias nuotraukų stilius. Prieš vėją nepapūsi, o prieš madą nepaburnosi. Aš asmenukes darausi retai. Bet ir aš prieš tą madą parklumpu ant keliukų. Ką darysi tokiais atvejai, kai nori kur nors nusifotografuoti, o nėra kas nufotografuoja. Ir tada kaip tas šuo, tik ne uodegą, o telefoną sau pakeli. Internete besilankantys žmonės, regis labai retai būna žmonių apsupty. O ypač namie. Nebuvo kas mus nufilmuotų, tai ėmėm patys ir darėm. Ir kartą, bespoksodami į išmaniąją vietą, kartu, bet kiekvienas sau, susirinkom. Ir lapais apsiklojom, patys sau faini pabuvom. Ir jums parodysim“, – socialiniame tinkle apie vaizdo klipą su šypsena rašė Dominykas Vaitiekūnas.

Klipo pristatymui atlikėjai pasirinko neįprastą vietą ir surengė jį tiesioginės vaizdo konferencijos metu savo „Youtube“ kanale. Prie virtualaus renginio prisijungė daugiau nei pusė tūkstančio gerbėjų iš skirtingų pasaulio šalių. Oficialioje „Youtube“ statistikoje teigiama, kad prie transliacijos buvo prisijungę stebėtojai iš Jungtinės Karalystės, Slovakijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Prancūzijos, Danijos, Latvijos, Belgijos, Čekijos, Suomijos, Italijos, Norvegijos ir netgi iš Kinijos. Naminiais treningais pasipuošę Vaidas Kublinskas ir Aistė Lasytė, o Dominykas Vaitiekūnas apsitaisęs naminiu fraku, atsakinėjo į gerbėjų klausimus, dalinosi savo mintimis asmenukių tema.

Tik savo pačių rankomis klipą nufilmavę ir sumontavę „Liūdni slibinai“ savo „Facebook“ paskyroje palygino šį darbą su šiuolaikiniu rankdarbiu. Pristatymo metu svarstę, kas slypi už asmenukių darymo mados, patys „liūdesio išpažinėjai“ prisipažino nesantys aktyvūs šio formato naudotojai asmeniniame gyvenime.

„Visos lazdos turi du galus, ne išimtis ir su asmenukėmis – ja ir pasiremti galima, ir netyčia užvožti sau per galvą“, – teigia grupės narys Vaidas Kublinskas.

Naujajame klipe antraeilius vaidmenis gavo ir atsakingai atliko ir Antys, keli Arkliai bei Ožka, su kuria nufilmuota scena labiausiai įstrigo Dominykui Vaitiekūnui. Pasak jo, šis kadras tarsi apnuogina mūsų visų identiteto pamatą: „Kad ir kiek besistengtume būti klimingomis karalienėmis, vis tiek po karūna ragai kyšteli ir pasmakrėj dzimbuliukų nepaslėpsi“.

Pristatę klipą „Liūdni slibinai“ jau ruošiasi šventiniams pasirodymams su VDU kameriniu orkestru. Gruodžio 31 dieną senus metus palydės koncertas Kaune, o sausio 8 dieną naujus metus sutiks koncertas Vilniuje.

Žiūrėkite ir įvertinkite jų darbą!