„Liūdnų slibinų“ koncerte – gražiausių rinkimai ir į eurus perskaičiuotas lazerių šou

„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
„Liūdni slibinai“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-01-01 19:22
AA

„Liūdni slibinai“ su 2014-aisiais iškilmingai atsisveikino surengdami koncertą su VDU kameriniu orkestru Kaune. Anšlaginiame koncerte grupė atliko ryškiausius savo hitus, dalinosi aštria poezija, surengė gražiausio vyro ir moters rinkimus bei demonstravo lazerių šou už šimtą litų arba – už dvidešimt aštuonis eurus ir devyniasdešimt šešis euro centus.

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Šventiniame koncerte VDU didžiojoje salėje su specialiai styginių orkestrui paruoštomis aranžuotėmis skambėjo tokie kūriniai, kaip „Daina, raginanti tautą“ (liaudyje geriau pažįstama „Ralio karvytis“ vardu), pareiškimas „Girdžiu, ką jūs tylite“, moteriškas manifestas „Jeigu aš būčiau vyras“ ir kiti „Liūdnų slibinų“ kūriniai.

Be grupės gerbėjams gerai pažįstamų dainų, programoje netrūko „slibiniška“ išmone pasižyminčių sprendimų. Dominykas Vaitiekūnas atliko atsinaujinusį lazerių šou, kurio kaina, kaip pridera, buvo perskaičiuota eurais.

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Per metus dar labiau išgražėjusi vienintelė „Liūdnų slibinų“ moteris Aistė Lasytė vėl pelnė metų gražiausios grupės moters titulą. Grupės vyrai Vaidas Kublinskas ir Dominykas Vaitiekūnas savo ugningajai damai, kuri pastaruoju metu nemažai laiko skyrė dalyvavimui projekte „Auksinis balsas“, atliko atlapaširdišką dainą „Be tavęs“.

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Likus dar kelioms dienoms iki koncerto išpirkę visus bilietus žiūrovai buvo įtraukti į improvizuotą loteriją, kurios pagrindinis prizas be ginčų buvo pripažintas geriausiu prizu pasaulyje. Akademines scenos taisykles laužantys „Liūdni slibinai“ taip pat nepagailėjo draugiškų provokacijų orkestrui dirigavusiam Giedriui Vazniui. Grupės nariai liaupsino dirigento išvaizdą ir net kelis kartus mėgino perimti jo batutą.

Po sėkmingo vakaro „Liūdni slibinai“ surengs dar vieną koncertą su VDU kameriniu orkestru, kuris įvyks sausio 8 dieną Teatro arenoje Vilniuje. Pažymėti jau prasidėjusius metus grupė ketina taip pat ryškiai ir šventiškai, kaip palydėjo ir senuosius.

„Liūdnų slibinų“ koncerto akimirka / Ryčio Šeškaičio nuotr.