Liuksemburgo princas Louisas paskelbė apie sužadėtuves: pasveikino ir buvusi žmona

Scarlett-Lauren Sirgue ir princas Louisas / Soc. tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liuksemburgo kilmingųjų laukia didžiulė šventė – princas Louisas susižadėjo su advokate Scarlett-Lauren Sirgue, rašo „People“.

Oficialiame pranešime spaudai skelbiama, jog princas ir jo išrinktoji Scarlett-Lauren – be galo laimingi žengę savo santykiuose svarbų žingsnį. Louiso tėvai – Liuksemburgo kunigaištystės hercogas Henri ir hercogienė Maria Teresa taip pat neslepia savo laimės kalbėdami sūnaus sužadėtuvių tema.

„Džiaugiamės galėdami pranešti apie princo Louiso ir panelės Scarlett-Lauren Sirgue sužadėtuves. Princai Gabrielis ir Noah (Louiso sūnus iš ankstesnių santykių) prie mūsų prisideda apsudami porą savo rūpesčiu  bei meile. Linkime jiems nesibaigiančios laimės“, – rašo Liuksemburgo karališkoji šeima.

Paviešintas ir poros portretas, kur būsimi sutuoktiniai laikosi susikibę už rankų, o Scarlett-Lauren akies krašteliu leidžia žvilgtelėti gerbėjams į jos žiedą.

Primename, jog princas Louisas jau buvo vedęs. Santuokoje su Tessy Antony (dabar – Tessy Antony de Nassau) jis pragyveno 13 metų. Kartu jiedu augina du vaikus – penkiolikos princą Gabrielį ir trylikos metų Noah.

Buvusi žmona, socialiniuose tinkluose išgirdusi apie ex sužadėtuves, viešai palinkėjo porai laimės ir perdavė linkėjimus nuo jos ir vaikų.

Skaitykite daugiau