„Liūtas“ – pirmas filmas, kurį išvydo jo jaunoji žvaigždė Sunny Pawaras

Kadras iš filmo „Liūtas“ / Vida Press nuotr.
Kadras iš filmo „Liūtas“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-20 12:07
AA

Drama „Liūtas“ (Lion) kino apdovanojimų sezono metu susilaukia daug dėmesio. Holivudo žvaigždė Devas Patelis šių metų Britų akademijos kino ir televizijos apdovanojimuose (BAFTA) jau spėjo atsiimti geriausio antrojo plano aktoriaus apdovanojimą.

Tai ne pirmas aktoriaus apdovanojimas ar nominacija, tačiau tikroji filmo žvaigždė – penkerių metų Sunny Pawaras – patirtimi kino industrijoje pasigirti negali.

Sunny, kuris atlieka pagrindinį jaunojo Saroo vaidmenį, savo gyvenime niekada ankščiau nebuvo matęs filmo kino teatre. „Liūto“ pasaulinės premjeros metu Sunny pirmą kartą apsilankė kino teatre ir didžiajame ekrane išvydo save, o jam už nugaros sėdėjo buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas.

Filmas „Liūtas“ (12 nuotr.)
+6

Pagal tikrą istoriją sukurtas sukrečiantis, unikalus ir neįtikėtinas pasakojimas apie indų berniuką, kuris ieškojo savo namų, jaunajai kino žvaigždei paliko didžiulį įspūdį. Sunny buvo pasirinktas iš dviejų tūkstančių vaikų, kurie dalyvavo atrankoje į naująjį režisieriaus Gartho Daviso filmą, nors ir visiškai neturėjo patirties. Tai tik įrodo, jog penkiametis yra gimęs tapti aktoriumi.

Sėkminga atranka į vaidmenį, jaunajam aktoriui taip pat padovanojo pirmąją kelionę į užsienį, t.y. Australiją, kurioje vyko dalis filmavimo, vėliau į JAV, kur spėjo aplankyti visų vaikų svajonę – Disneilendą.

S.Pawaras, kalbėdamas apie pažintį su „Oskaro“ laureate Nicole Kidman, prasitarė, jog Holivudo žvaigždę mokė Hindi kalbos ir net spėjo kartu sužaisti kriketą.

Tikrą gyvenimo istoriją pasakojanti drama „Liūtas“ yra nominuota šešiems „Oskarams“. „Oskarai“ bus išdalyti iškilmingoje ceremonijoje vasario 26-ąją Holivude, o Lietuvos kino teatruose filmas pasirodys nuo kovo 3 d.