Liutauras Salasevičius pakeitė Indrės Stonkuvienės įvaizdį

Dizaineris Liutauras Salasevičius interviu metu keitė Indrės Stonkuvienės įvaizdį / Filmavimo akimirkos
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

​​​​​​​Dizaineris Liutauras Salasevičius garsėja įmantriomis proginėmis suknelėmis, bet tai – toli gražu ne vienintelis jo talentas bei pomėgis. Antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu” L. Salasevičius iššūkį metė laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei – jis sutiko duoti interviu tik su sąlyga, kad galės pokalbio metu pakeisti Indrės įvaizdį nuo a iki z.

L. Salasevičius pats save apibūdina kaip barbę devyndarbę, mat užsiimti tik viena veikla jam paprasčiausiai būtų nuobodu. Savo salone jis ir stilistas, ir dizaineris, ir plaukų kirpėjas, ir vizažistas. „Manau, kad visos mano veiklos labai susijusios. Tai reikalinga kuriant bendrą įvaizdį, todėl visi darbai mano gyvenime atsirado labai natūraliai”, – laidoje pasakos pašnekovas.

Paklaustas, kaip galėtų apibūdinti savo paties stilių, dizaineris nestokojo šmaikščių įžvalgų: „Mano stilius yra, kaip, pavyzdžiui, tamsoj būtum apsirengęs. Arba jei aklas pieštų”. Laidos vedėjai prapliupus juoktis, L. Salasevičius žodžių į vatą nevyniojo. „Indre, be to, tavo gi irgi panašus stilius!” – pokalbio metu sakys jis.

Dizainerio sako visuomet tiesą rėžiantis tiesiai šviesiai į akis. Prie to ilgametės jo klientės jau pripratusios. „Taip, aš ne kartą esu pasakęs savo klientėms, kad joms reikia numesti svorio. Man tikrai negaila medžiagų, aš tiesiog noriu, kad jos gražiai atrodytų”, – pasakos L. Salasevičius.

Anot stilisto, Lietuvoje apstu gražių moterų, bet joms dažnai trūksta skonio ir profesionalų pagalbos. Vis tik paklaustas, Liutauras gana greitai įvardijo šalies gražiausiųjų trejetą: „Man asmeniškai gražiausios šalies moterys yra Laura Imbrasienė, Karina Krysko ir Agnė Jagelavičiūtė”.

Kaip L. Salasevičius pakeitė laidos vedėjos I. Stonkuvienės įvaizdį, pamatyti galėsite laidoje „Kitu kampu” antradienį, šį kartą neįprastu laiku, 21 val. per LNK.

Dizaineris Liutauras Salasevičius interviu metu keitė Indrės Stonkuvienės įvaizdį (6 nuotr.)

Skaitykite daugiau