Liutauras Salasevičius: „Ryšio su mama tema man labai jautri“

Liutauras Salasevičius / Svetlanos Baturos nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Išskirtinių proginių suknelių dizaineris ir mados namų „Madam pareis namo“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius žinomas ir kaip aštrų humorą bei tvirtą nuomonę turinti asmenybė. Vis dėl to, kūrėjas pripažįsta, kad jautriausia jo gyvenimo tema – vaiko ryšys su mama.

„Artėjant motinos dienai, stengiuosi šios temos vengti, nors aplink mane pilna nuostabių mamos ir vaiko santykių pavyzdžių. Madų pasaulyje tėvų palaikymas yra labai stiprus pagrindas ir vertybė tiems, kas siekia karjeros ir eina kūrybiniu keliu“, – teigia L. Salasevičius.

„Ne vienoje mano kolekcijoje, ant podiumo, žingsniavo mamos su dukromis. Jų nuoširdžius santykius stebiu ir „Madam pareis vėliau...“ salone, kuomet kuriu joms proginį stilių. Galiu tik pasakyti: pasisekė Jums, vertinkit tai ką turite ir nepamirškite šios meilės puoselėti“, – atvirauja stilistas.

Liutauras Salasevičius tikisi, kad šį šeštadienį įvyksiantis jo dešimtosios jubiliejinės kolekcijos pristatymas daugeliui dukrų bus puiki proga palepinti savo mamas ne tik išskirtiniu madų šou, bet ir nuoširdžiu dėmesiu. „Atvykite drauge pažiūrėti, kokios stiprios ir ryškios gali būti gyvenimo užgrūdintos moterys, kiek daug spalvų galima įžvelgti juodoje ir galbūt mano žinute Jums bus dar vienas tvirtas žingsnis į pasitikėjimą savimi, gyvenimišką laimę ir moterišką žavesį“, – kviesdamas į renginį, sako Liutauras.

Jubiliejinė „Madam pareis vėliau...“ kolekcija bus pristatyta jau šį šeštadienį, gegužės 5 d. Išskirtinis reginys vyks neįprastoje ir primirštoje Vilniaus vietoje, XV a. vadintoje velnio ir šmėklų kalnu.

Organizatoriai žada, kad apleistų rūmų ant Tauro kalno ramybė ir tyla virs į tamsos ir šviesų spektaklį, unikalią menų instaliaciją, suplakančią moters gyvenimo įvykius, jų skaudžią istoriją ir išgyvenimus, baimę ir žavesį, netikėtus garsus ir gluminantį vaizdą į vieną įspūdingą visumą. Šiuo pasirodymu kūrėjas akcentuos nelengvą moters dalią gyvenime ir dailiosios lyties nepalaužiamą stiprybę, orumą ir įgimtą eleganciją sunkiausiuose gyvenimo iššūkiuose.

Skaitykite daugiau