Liutauro Salasevičiaus klausimas nuotakoms: „Nori gražios vestuvinės suknelės ar baltos?“

Liutauro Salasevičiaus kurta vestuvinė suknia / Viganto Ovadnevo nuotr.
Liutauro Salasevičiaus kurta vestuvinė suknia / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-09 16:49
AA

Vestuvių sezonui pasibaigus dizaineriai pluša kurdami naujus vestuvinių suknelių modelius. Spalio 21 dieną „Litexpo“ vyks „Wedding Fashion Show“, kur septyni žinomi Lietuvos dizaineriai pristatys ką tik sukurtas 2018 metams skirtas vestuvinių drabužių kolekcijas.

Ant podiumo modeliai demonstruos Liutauro Salasevičiaus, mados namų „Tiulio fėja“ „Ingrid Inži Couture“, „Vamp“, „Daili“, „Innamorata“ ir Egidijaus Rainio sukurtas kolekcijas.

Egidijus Rainys / Asmenininio albumo nuotr.

„Kiekvienais metais, kai pradedu ruošti naują kolekciją, žinau, kad dalis kolekcijos bus kažkokių tradicinių dalykų, kuriuos darau kiekvienais metais ir kas yra tarsi mano atpažįstamas ženklas. Kita dalis kolekcijos bus kažkas naujo ir ko nesu daręs, nes man įdomu visada kažko paieškoti, išbandyti kitokius medžiagiškumus ar siluetus“, – intriguoja dizaineris E.Rainys.

Nuotakos yra pamėgusios jo romantiškas, dažnai iš šilko kurtas, plazdančias vestuvines sukneles, todėl būsimoje kolekcijoje jų laukia daugybė staigmenų. Tiesa, pats Egidijus paslapčių išduoti neketina ir neatskleidžia nė vienos detalės, kuo kolekcija bus tokia netikėta.

Ne tik naują vestuvinę kolekciją kuriantis, bet ir vestuvių parodoje „Išteku.lt“ dalyvaujantis dizaineris L.Salasevičius įsitikinęs, kad kitiems netradicinės nuotakos, jam yra visiškai tradicinės ir greičiau nustebtų sulaukęs prašymo sukurti baltą vestuvinę suknelę, nei išsiskiriantį vestuvinį apdarą.

Liutauras Salasevičius / Svetlanos Baturos nuotr.

„Pas mane nėra tradicinės nuotakos. Aš savo klienčių visuomet klausiu: nori gražios ar baltos vestuvinės suknelės? Todėl labai dažnai renkamės ryškias spalvas“, – teigia kūrėjas. Tiesa, ar tai išliks ir naujoje vestuvinių suknelių kolekcijoje, dizaineris neatskleidžia, bet suprantama, kad abejingų jai tikrai neliks.

Aurelija Beliakaitė kiekvienoje kolekcijoje savo mėgstamus klasikinius modelius papildo netikėtomis detalėmis. Vieni jos kurti modeliai puošti masyviais iš karoliukų siuvinėtais antpečiais, kiti – ryškiu raudonu arba mėlynu šilkiniu užtrauktuku nugaroje. „Wedding Fashion Show“ Aurelija pristatys specialiai mados namams „Innamorata“ savo kurtą vestuvinių suknelių kolekciją. Kaip atsiskleis jos braižas po kito ženklo vėliava – pamatysime ant podiumo.

Vestuvinių suknelių kolekcijų pristatyme laukiama ne tik spauda ir žvaigždės, bet ir visos nuotakos ieškančios išskirtinės vestuvinės suknelės, tereikia įsigyti bilietą.