Liūtis Justinos Stambrauskaitės kiemą per keletą akimirkų pakeitė neatpažįstamai: išėjusi į balkoną liko be žado

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-12 12:41
AA

„Le Mirage“ apatinio trikotažo ženklo įkūrėja Justina Stambrauskaitė (25) antradienio vakarą negalėjo patikėti tuo, ką pamatė išėjusi į savo namų balkoną. Jos kieme puikavosi privatus baseinas.

Kiemas buvo apsemtas beveik iki pirmojo aukšto. Kaip visada geros nuotaikos nestokojanti Justina Stambrauskaitė iš to sugebėjo nuoširdžiai pasijuokti.

Vaizdas iš Justinos Stambrauskaitės namų balkono / Asmeninio archyvo nuotr.

„Gyvenu puikios kokybės bute. Į vidų nepateko nei lašelis vandens,tačiau kiemas... Išėjusi negalėjau patikėti tuo, ką pamačiau. Atrodo, kad kažkas būtų iškasęs baseiną. Liūtis buvo tokia stipri...“

Vaizdas iš Justinos Stambrauskaitė namų balkono / Asmeninio archyvo nuotr.

Tiesa, vėliau Justina pasakojo, kad jai pasidarė juokinga. Su tokia lietuviška vasara... Juk galima tiesiog į kiemą išsinešti pripučiamą flamingą ir linksmai paplaukioti. Tai Justina ir būtų padarius, jei tik turėjusi tokį namuose.

Liepos 11-ąją smarki liūtis stebino ir koją pakišo ne vienam žinomam žmogui. Daugelis dalijosi neįtikėtinomis nuotraukomis, o štai atlikėja Monika Linkytė turėjo koncertuoti Vilniaus universiteto Botanikos sode. Gerbėjai vargiai pasislėpė po skėčiais. Viskas plaukė.

Daugiau apie tai galite skaityti: Monikos Linkytės koncerte – lietaus nebijantys melomanai

Justinos Stambrauskaitė 25 metų gimtadienis (26 nuotr.)
+20