Lolita Zero žiūrėti „Eurovizijos“ vyko į Vilniaus naktinį klubą

Lolita Zero / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.
Lolita Zero / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-14 00:49
AA

62-asis tarptautinis „Eurovizijos“ dainų konkursas šį savaitgalį persikėlė ir į vieną ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“. Šeštadienio vakarą čia finalą žiūrėjo ir atlikėjai Sasha Song bei Lolita Zero.

Lolita Zero į klubą atvažiavo tartum tikra diva. Raguota, aikštinga ir daininga.

„Kad laimėtum, reikia nekopijuoti. Kopija – bailio kelias. To, kuris bijo

išsišokti, to, kuris bijo padaryti taip, kaip dar niekas nedarė. Štai mane kaltino per ryškiomis spalvomis, kaltino kiču, kaltino parodija. Mane daug kuo kaltino, neva tai ryšku ir per drąsu. Pamenate Verką Serdiučką? Europoje ji liko antra. Nespalvotame pasaulyje augusios asmenybės visada slėpsis nuo ryškių spalvų – nes tai nematyta, per drąsu. Kas Europoje ant bangos, madinga, pas mus kai kam nesuprantama. O gaila. Galėjome ne tik atsidurti finale, bet ir laimėti“, - vardindama, kas būtina, jog laimėtum „Euroviziją“ sakė Lolita.

Lolita Zero / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.

„Niekada nepraleidžiu „Eurovizijos“ ir galiu atmintinai sudainuoti bet kurių metų laimėtojo dainos priedainį. Dievinu 1958-ųjų Domenico Modugno kūrinį Nel Blu Dipinto Di Blu by. Tai nebuvo daina laimėtoja, tiesą sakant, ji pasiekė, berods, trečią vietą tais metai, bet visi žinojo, kad ji nusipelnė pergalės. Mano rytas duše prasideda su šia daina.“

Į „Soho“naktinį klubą Lolita atvyko kuo puikiausiai nusiteikusi ir pasiruošusi žiūrėti finalo.

Lolita Zero žiūrėti „Eurovizijos“ atvyko it tikra diva (9 nuotr.)
+3