Londone gyvenanti dainininkė Beatrich: „Dirbu 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę“

Beatrich projekte „Sapiens music“
Beatrich projekte „Sapiens music“
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
2022-11-25 13:38
AA

„Kiekviena daina, kurią esu parašiusi – savaip ypatinga“, – sako šiuo metu Jungtinėje Karalystėje kurianti lietuvių atlikėja Beatričė-Pundžiūtė-Beatrich (24). Režisieriaus Sauliaus Baradinsko „Sapiens Music“ projekte ji sudainavo, kaip pati sako, vieną liūdniausių savo kūrinių – „Wish You Wanted To See Me“.

Neseniai pasirodė naujausias Beatrich EP albumas „Songs About You“. Prie jo jauna muzikantė uoliai ir atkakliai dirbo Londone esančioje studijoje. Tęstiniame muzikos projekte „Sapiens Music“ pristatoma Beatrich daina „Wish You Wanted To See Me“ – albumo dalis.

„Šis kūrinys tikrai priklauso tai dainų kategorijai, kurių vis dar negaliu klausyti nesusigraudinusi. Kadangi didelę dalį laiko praleidžiu toli nuo šeimos ir savo artimiausių draugų, normalu, kad kartais pasidaro liūdna. Ši daina gimė prie pianino. Jos žodžius rašikliu popieriuje užrašiau pajutusi nostalgiją“, – portalui Žmonės.lt pasakoja atlikėja.

Kūrinį ji dedikuoja visiems, kurie kartais jaučiasi vieniši. Pasak Beatrich, panašių jausmų vyti į šalį nereikia. „Kai režisierius Saulius Baradinskas per klipo filmavimą manęs paprašė užrašyti klausytojams ir žiūrovams žodžius, palikau trumpą sakinį: „Tvarkykimės su savo didžiuliais, stipriais jausmas drauge“. Manau, tai labai daug ką pasako“, – šypteli kūrėja.

Beatričė-Pundžiūtė-Beatrich projekte „Sapiens music“

Pasiteiravus Beatrich, kodėl ilgesio ir gyvenimo svečioje šalyje ji neiškeičia į darbą Lietuvoje, atlikėja prisipažįsta šiuo metu norinti Jungtinėje Karalystėje dar pabūti. „Į gimtinę stengiuosi kuo dažniau sugrįžti. Paskutinį kartą čia turėjau nepamirštamą koncertą! Atkeliavau su visa komanda iš Londono. Jie jau irgi spėjo pamilti Lietuvą. Nuolat pasakoju apie lietuvišką maistą, todėl priverčiau išragauti visų mūsų kulinarinių išradimų. Užsieniečiai pirmąją vietą skyrė šaltibarščiams ir česnaku pagardintai keptai duonai“, – atvirauja ji.

Pastarieji metai jaunai dainininkei buvo labai intensyvūs ir produktyvūs. „Nuolat keitėsi emocijos, vyko aktyvus darbas. Kurdama muziką ėmiau kitaip suprasti visą tą laiko konceptą. Mano grafike savaitgalių ar atostogų nebeliko. Nenorėjau darbo nuo aštuntos valandos ryto iki penktos vakaro, tai dabar dirbu 24 valandas per parą, septynias dienas per savaite. Vis dar nesusigaudau, laikas eina greitai ar lėtai, bet labai džiaugiuosi tuo, kur esu ir ką darau. Metai buvo pilni muzikos. Tikiuosi, ateinantys taip pat bus jos kupini“ , – juokiasi ji.

Beatričė-Pundžiūtė-Beatrich projekte „Sapiens music“ (18 nuotr.)
+12

Sulaukusi kvietimo prisijungti prie „Sapiens Music“ projekto Beatrich su malonumu sutiko tapti jo dalimi. „Deja, dėl to, kas vyksta pasaulyje, sudalyvauti galėjau tik dabar. Saulius ir visa komanda filmavimo metu sukūrė jaukią atmosferą, nebuvo nieko, kas man keltų diskomfortą. Pačio projekto tikslas – parodyti natūralumą ir tikrumą, neslėpti jokių emocijų. Manau, visi atliko puikų darbą. Labai tikiuosi, kad tai ne paskutinis kartas, kai dirbame su šiais nuostabiais žmonėmis.“

Beatrich – „Wish You Wanted To See Me“: