Londone gyvenanti Genutė Žalienė, tapusi Guste Bloomfield, pataria turtingais vyrais aklai nepasitikėti

Genutė Žalienė / LNK nuotr.
Genutė Žalienė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-12 13:47
AA

„Nutiks taip, kad jis tave paliks basą su nuliu ten, iš kur atėjai. Ne veltui nuo senų laikų sakoma, kad vyrą reikia rinktis pagal savo luomą, pagal savo klasę, arba turi kažką pasiūlyti turtingam žmogui, ir tai tikrai negali būti tik jaunystė ir laikas. Metai bėga, ir visada bus geresnių, niekada nebūsite nei pati gražiausia, nei pati liekniausia, nei pati talentingiausia...“, – taip gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ kalbėjo Gustė Bloomfield, Lietuvoje praeityje geriau žinoma Genutės Žalienės vardu.

Jau dešimtmetį Londone gyvenanti lietuvė Gustė Bloomfield galėtų moterims vesti mokymus apie tai, kaip nebijoti vėl ir vėl kardinaliai keisti gyvenimą bei priimti nelengvus sprendimus. Prieš du dešimtmečius Gustė tuo metu geriau žinoma kitu savo vardu – Genutė – išgarsėjo su seserimi dvyne tapusi sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko asistente šmaikščioje laidoje „Lalaila“.

Genutė Žalienė / LNK nuotr.

Ji buvo mėgstama žiniasklaidos dėl iškalbos, atvirumo ir aštraus liežuvio, todėl buvo dažna straipsnių ar interviu heroje. Tačiau vieną dieną ji tarsi dingo iš Lietuvos pramogų pasaulio. Ir tik prieš kelerius metus spaudoje pasirodė straipsniai, kuriuose moteris pasakojo, kad dabar gyvena Londone, vėl ištekėjo ir susilaukė sūnaus.

Genutė Žalienė / LNK nuotr.

Kodėl, rodos, viską Lietuvoje turėjusi moteris netikėtai emigravo? Kas nutiko, kad šiandien būdama 42-ejų, gyvenimą pradeda nuo nulio? Ir kodėl jaunoms moterims pataria aklai nepasitikėti pasiturinčiais vyrais?

Genutė Žalienė dabar ir anksčiau (18 nuotr.)
+12

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ - pirmadieniais , 20 val., per LNK.