Londone įvyko ilgai lauktas Jazzu koncertas: „Atrodo, kad išgyvenau gražiausią sapną“

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Londone / „Wacky events“ nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjusį šeštadienį Londone, istorinėje „O2 Indigo“ salėje, įvyko ilgai lauktas vienos ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas. Šis koncertas – tai vienas iš trijų didžiųjų turo „Sapnas“ pasirodymų, kurie dar įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Dublino „The Helix“ koncertų salėje.

Panašu, kad Anglijos publika vienos ryškiausių šalies atlikėjų buvo išsiilgusi – čia prie koncertų salės dar likus keletui valandų iki pasirodymo nusidriekė eilės ištikimų klausytojų. Pasak Jazzu, didžiulis džiaugsmas vėl stovėti scenoje didelėse salėse ir dainuoti savo klausytojams, pristatyti naujausius kūrinius, kurie užgimė ir buvusių karantinų metu.

„Praėjo pirmas turo „Sapnas“ koncertas Londone. Ačiū visiems, kurie buvote, kiek jūsų daug, atrodo, tikrai išgyvenau gražiausią sapną. Buvo visiškai nerealu, jūsų beprotiškai stipri energija, šypsenos ir meilė vis dar manyje... Negaliu atsigauti... O dabar visų lauksiu Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Šie koncertai yra tai, dėl ko yra verta  kurti, tai yra tikrų tikriausia sapno realizacija“, – teigė atlikėja.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Londone / „Wacky events“ nuotr.

Londone startavęs koncertinis turas „Sapnas“ jau vasario 14-ąją, meilės dieną, persikels į Kauno „Žalgirio“ areną, kur įvyks didžiausias pastarojo meto atlikėjos koncertas.

Konceptualiame koncerte šou elementai subtiliai susipins su mistika, užburs netikėti apšvietimo sprendimai, tikrovė susijungs su iliuzija, garsas pasieks giliausias sielos gelmes, o veiksmas scenoje perkels į kitą, lygiagretų laiką, kuriame nėra ribų fantazijai ir atradimams. Bilietus į šį koncertą klausytojai gali įsigyti bilietai.lt.

Kviečiame pasižvalgyti po Jazzu koncerto Londone nuotraukų galeriją:

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Londone (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau