Londone planuojama pastatyti bronzinę Amy Winehouse skulptūrą

Amy Winehouse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Amy Winehouse / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-06-08 11:31
AA

Didžiosios Britanijos sostinėje Londone planuojama pastatyti natūralaus dydžio bronzinę atlikėjos Amy Winehouse skulptūrą.

Natūralaus dydžio atlikėjos statula turėtų atsirasti šalia jos namo Kamdeno rajone, šiaurės Londone, kur ji gyveno ir 2011-ųjų vasarą mirė, pranešė femalefirst.co.uk

„Amy duoklę muzikai norime įamžinti Kamdene, tačiau kol kas tai yra tik idėja“, – sakė „Roundhouse“ koncertų salės, šalia kurios ir būtų pastatyta statula, atstovas spaudai.

Atlikėjos tėvas Mitchas Winehouse'as Kamdeno leidiniui „New Journal“ patvirtino, kad skulptūra tikrai išdygs šalia „Roundhouse“ koncertų salės. Tačiau Amy tėvai dar nežino, kas finansuos šį projektą. „Jei Kamdene yra kompanijų, kurios norėtų prisidėti finansiškai, prašome susisiekti su mumis“, – ragino Mitchas.

Jis taip pat pridūrė, kad Amy mylėjo Kamdeną, tačiau tėvams ši vieta asocijuojasi su patirtu sielvartu dėl dukters mirties. „Mes norėjome šalia jos namų pastatyti ir suoliuką, bet yra kliūčių, kurias dar reikia įveikti“, – prisipažino velionės atlikėjos tėvas.

Vos 27-erių sulaukusi A.Winehouse mirė praėjusių metų liepos mėnesį apsinuodijusi alkoholiu.