Londone pristatyta paskutinė Christopherio Bailey kolekcija „Burberry“ mados namams

„Burberry“ kolekcija „Time“ / Burberry nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Burberry“ mados namai paminėjo ypatingą įvykį – buvo pristatyta paskutinė dizainerio Christopherio Bailey kolekcija, simboliškai pavadinta „Time“. Šou virto jausmine instaliacija, kurią „Burberry“ sukūrė kartu su „United Visual Artists“ (UVA) menininkų komanda.

„Our Time“, meno kūrinys, šiuo metu pasiskolintas iš MONA muziejaus Australijoje, buvo naujai interpretuotas tam, kad taptų paskutinės Ch. Bailey kolekcijos fonu. Meninė instaliacija judesio, šviesos ir garso pagalba kelia klausimus apie subjektyvią patirtį bei laiko tėkmę. Instaliacijos elementai švytavo pagal savitą ritmą, bet kartu papildė ir pristatymo garso takelį, kurį sukūrė Jimmy Somerville’as, grupės „The Communards ir Bronski Beat“ narys.

Praeitį ir ateitį sujungiančią kolekciją pristatė garsiausi „Burberry“ reklaminių kampanijų modeliai, tarp kurių buvo ir Adwoa Aboah, Jean Campbell, Montell Martin bei Edie Campbell – pastaroji su mados namais pirmą kartą bendradarbiavo dar 2006 metais.

Kolekcija nagrinėjo klasikinius „Burberry“ kodus ir ikonišką dizainą: ant podiumo buvo galima išvysti lietpalčius, lakūno striukes, apsiaustus, pončus, kareiviškus paltus bei gausybę naujų kūrinių, skirtų būtent šiam sezonui.

Paskutinė „Burberry“ ir Ch. Bailey kolekcija – „Time“ (21 nuotr.)
+15

Ypatinga kolekcijos naujiena tapo atnaujintas angelių raštas, papildytas ryškiais vaivorykštės motyvais – tai pažymėjo dizainerio Ch. Bailey sprendimą paskutinę savo kolekciją dedikuoti LGBTQ+ bendruomenėms. Kapsulinė vaivorykštės spalvomis išmarginta linija buvo papildyta legendiniais devintojo bei dešimtojo dešimtmečių siluetais.

Pristatymą užbaigė manekenė ir aktorė Cara Delevingne – prieš daugiau nei septynerius metus jos karjerą pradėjo būtent darbas su Ch. Bailey, o šįkart ji išvedė finalinę modelių eiseną ant vaivorykštės spalvomis nušviesto podiumo.

Šį pristatymą Londone gyvai stebėjo daugiau nei 1300 kviestinių svečių, tarp kurių buvo gausybė „Burberry“ šeimos narių: modelių, aktorių, menininkų, muzikantų, kitų kūrybiniu industrijų atstovų. Tarp jų pasirodė ir Kate Moss, Naomi Campbell, Keira Knightley, Naomie Harris, Kate Mara, Idris Elba, Chelsea Clinton, Poppy Develingne, Nicholas Houltas, Alexa Chung, Jamesas Bay’us, Liamas Gallagheris, Shepta, Gosha Rubchinskiy, Steve'as McQueenas bei gausybė kitų.

„Burberry“ kolekcijos „Time“ pristatymo svečiai (31 nuotr.)
+25

Christopheris Bailey: „Mano paskutinė kolekcija mados namams yra dedikuota LGBTQ+ jaunimo bendruomenėms visame pasaulyje. Manau, kad dabar nei bet kada anksčiau yra svarbu pabrėžti, jog mūsų stiprybė bei kūrybiškumas glūdi mūsų skirtumuose.“

Skaitykite daugiau