Londone vykstančiame Noting Hilo karnavale – pavojus sveikatai ir sunkūs nusikaltimai

Noting Hilo karnavalas Londone/Vida Press nuotr.
Noting Hilo karnavalas Londone/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-08-26 16:00
AA

Sekmadienį Londono gatves užtvindžius kasmetiniam Noting Hilo karnavalui, policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos tarnybos nesnaudžia.

Rugpjūčio 25-26 dienomis Londone vyksta nuotaikingasis Noting Hilo karnavalas. Šiais metais jo publiką kamuoja neapsakomas karštis. Dėl didžiulės šilumos bangos dehidratacija – itin dažnas atvejis tarp lankytojų. Nors greitosios pagalbos darbuotojai ragina visus vartoti vandenį, bet jų teigimu, daugiau gatvės festivalyje dalyvaujančių žmonių renkasi alkoholį. 

Dėl neatsargumo gydytojams sekmadienį jau teko gaivinti begalę žmonių, praneša „Evening Standard“.

Noting Hilo karnavalas Londone/Vida Press nuotr.
Noting Hilo karnavalas Londone/Vida Press nuotr.

Oro temperatūra vakar siekė 33 laipsnius ir šiandien ji nukrito tik iki 31 laipsnio.

Be abejonės – tai karščiausias Noting Hilo festivalis per visą jo istoriją.

Londono meras Sadiq Khanas sakė, jog per dvi dienas festivalyje tikriausiai apsilankys per 2 milijonus žmonių. Todėl šis karnavalas ne tik pats karščiausias, bet ir, manoma, sulauksiantis daugiausiai dalyvių.

Pranešama, kad kau sulaikyta 97 karnavalo lankytojų, kurie kaltinami užpuolimais, neteisėtu ginklų naudojimu ir narkotikų vartojimu bei laikymu. Buvo sužeisti net policijos pareigūnai. 12 žmonių iš 97 kaltinami nederamu elgesiu su policijos pareigūnais, 41 žmogus – nusikalstama veikla, susijusia su narkotikais.

Noting Hilo karnavalas Londone (27 nuotr.)
+21