Londono galerijoje – pirmoji profesionali ir anksčiau niekur nepublikuota Kate Moss fotosesija

Pirmoji profesionali Kate Moss fotosesija / Vida Press nuotr.
Pirmoji profesionali Kate Moss fotosesija / Vida Press nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
2016-02-17 11:36
AA

Vienoje Londono galerijoje bus publikuojama pirmoji profesionali supermodelio Kate Moss (42 m.) fotosesija, daryta kai jai tebuvo 14 metų.

 

„Zebra One Gallery“ galerijoje Londone bus galima pamatyti iki šiol niekur nepublikuotas fotografo Oweno Scarbienos nuotraukas, kuriose jis įamžino tuo metu dar tik modelio karjerą pradedančią 14-metę Kate Moss. Šios nuotraukos – pirmoji profesionali fotosesija jos gyvenime.

Modelių agentūros „Storm Models“ agentė Sarah Doukas perspektyvią paauglę, kuri vėliau tapo viena garsiausių pasaulio manekenių, pastebėjo 1988-aisiais Niujorko oro uoste, besišnekučiuojančią su tėvu.

Sarah Doukas įkalbėjo Kate Moss pabandyti savo jėgas mados pasaulyje ir nusivedė 14-metę pas minėtą fotografą Oweną Scarbieną, kad išbandytų ją prieš kamerą. Ir viskas, kas sekė po šios fotosesijos, jau yra mados pasaulio istorija.

Kate Moss / „Scanpix“/AP nuotr.

Fotografas prisimena, kad tada pradedančiajai manekenei patarė apsimesti, esą ji nuobodžiauja stotelėje laukdama autobuso. 

Owenas Scarbiena sako buvo „praktiškai pamiršęs“ apie šios fotosesijos egzistavimą, iki kol vienas jo bičiulis jam priminė apie ją ir paragino pasiūlyti nuotraukas kokiai nors galerijai. Nors neaišku, ar pati Kate Moss dalyvaus parodos atidaryme, fotografas sakė išsiuntęs jai kvietimą.

„Zebra One“ galerijoje pirmoji Kate Moss fotosesija vasario 22-ąją bus eksponuojama tik privatiems klientams, o kitą dieną bus perkelta į viešą ekspoziciją, kuri veiks iki kovo 6-osios.

Pirmoji profesionali ir anksčiau niekur nepublikuota Kate Moss fotosesija (9 nuotr.)
+3