Londono mados savaitės gatvės stilius: idėjos rudeniui

Londono mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Londono mados savaitės gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-21 15:43
AA

Pasibaigus Niujorko mados savaitei, mados tinklaraštininkai, redaktorės, mados industrijos grietinėlė ir gatvės pamaivos persikėlė į rudenišką Londoną. Paprastai mados sostinių gatvės stilius skiriasi, tačiau šį sezoną populiariausios tendencijos, matytos Niujorke, aktualios ir Londone: aitri raudona, mėlyna, raštai, alyvinė ir kt. Tačiau populiariausia Londone buvo... džinsų tendencija.

Įkvėpimui – kaip derinti madigiausias tendencijas vėsesniu oru, o tiksliau, kaip kūrybingai sluoksniuoti.

Džinsai

Modernaus garderobo koncepcija keičiasi: juoda maža suknelė ilgai buvo vadinama universalia (kuo pati, beveik 20 metų dirbdama mados srityje, taip ir nepatikėjau). Džinsai tampa vis universalesniu drabužiu ir tai nestebina: su džinsais tinka trikotažiniai marškinėliai ir vakarinės palaidinės, suknelės, tunikos, švarkai ir megztiniai, paltai ir striukės. Denimo mėlyna yra laikoma neutralia.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Raudona

Kaip svarbiausia sezono spalva, raudona sulaukė ypatingo dėmesio ir iš Londono gatvės. Nuo tik raudonų aksesuarų, dryžių ar ornamentų iki raudonų derinių – ši spalva karaliaus rudens–žiemos sezoną.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17, Doina Ciobanu / Vida Press nuotr.

Raštai

Sezono „sofos apmušalų“ raštai, t. y. intensyvūs, margi, ypač gėlių – ant besiplaikstančių šifono suknelių ir šilko kostiumų. Nors raštuoti audiniai laikomi kasdieniškesniais nei vienspalviai, toks rašto intensyvumas, jo kiekis ir prabangus audinys idealiai tinka ypatingoms progoms.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Taškai

Laikykite taškus naujaisiais dryžiais, t. y. šis paprastas raštas bus ypač aktualus šį sezoną – nuo smulkių neiššaukiančių žirnelių iki ekstravagantiškų didelių taškų. Derinkite plevenančio audinio taškuotus sijonus ir sukneles su masyviais megztiniais, odinėmis striukėmis, sportiniais bateliais – moderniam įvaizdžiui susikurti.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Mėlyna

Kaip ir Niujorke, Londone – visi įmanomi mėlynos atspalviai. Drąsiai dėliokite skirtingus mėlius ir skirtingas faktūras viename derinyje – vizualiai turtingam įvaizdžiui.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Rožinė

Millennial pink (kartos rožinė) niekur nedings: ji dominuoja net ir pavasario–vasaros kolekcijose. Jei dar neturite nė vieno šios fotogeniškos spalvos daikto, galite ramiai įsigyti – rožinė ne tik madinga: dėl dažniausiai šalto atspalvio ji tinka visų atspalvių odoms.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17 / Vida Press nuotr.

Alyvinė

Pradėjusi šmėžuoti praeito sezono klekcijose, ši moteriška spalva tampa vis dažniau pastebima ir gatvėje. Sakykime, kad ji – naujausia ir neįprasčiausia.

Londono mados savaitės gatvės stilius'17
Londono mados savaitės gatvės stilius'17 (82 nuotr.)
+76