Lotynų muzikos žvaigždė J Balvinas – apie ryšį su Escobarais, išgyventą lėktuvo katastrofą ir regetoną

J Balvinas su mylimąja Valentina / Getty nuotrauka
J Balvinas su mylimąja Valentina / Getty nuotrauka
Beatričė Staniūnaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-06-08 13:49
AA

„Nevadinkite manęs regetono princu, aš – vienaragis“, – Kauno „Žalgirio“ arenos užkulisiuose išgirdęs pirmąjį kreipinį kvatojo lotynų muzikos superžvaigždė Jose Álvaro Osorio Balvinas, visame pasaulyje žinomas tiesiog kaip J Balvinas (39). Iš Kolumbijos kilęs dainininkas per savo koncertinį turą „Que Bueno Volver A Verte“ nusprendė Lietuvai padovanoti Pietų Amerikos ritmų ir repo samplaiką – nuo jos Nemuno saloje išties pakilo temperatūra.

„Neturėjau progos pažinti Lietuvos – vos nusileidus lėktuvui atvykau į areną, o po koncerto keliaujame tiesiai į Vokietiją. Nors negaliu pažinti jūsų šalies, labai branginu tai, kad per mažesnius koncertus galiu pajusti žmonių energiją“, – pradėdamas pokalbį pripažino J Balvinas.

Regetono princas... Skamba taip didingai. Kodėl vengi tokio „titulo“?

Nekenčiu jo! Nesu princas ir šiame muzikos žaidime nėra jokios karalystės. Aš tik svajotojas, kuriantis muziką nuo pat vaikystės. Galbūt labiau esu regetono pradininkas Kolumbijoje, kadangi dažniausiai ši muzika atkeliauja iš Puerto Riko, Dominikos Respublikos ar Panamos. Mieliau sakyčiau, kad esu vienaragis, netikėtai atėjęs į šį žaidimą. Džiaugiuosi, kad esu kilęs iš Lotynų Amerikos ir mano šalies žmonės manęs klausosi. Visgi pasaulis yra per didelis, kad apsiribočiau tik viena jo dalimi.

Kalbant apie šeimą... Tavo artimų draugų rate yra skandalingiausios Kolumbijos šeimos atstovas – narkotikų barono Pablo Escobaro sūnus.

Mano draugas – geras žmogus.