LRT radijas vasaros keliones pradeda Žemaitijoje

LRT radijas vasaros keliones pradeda Žemaitijoje / LRT
LRT radijas vasaros keliones pradeda Žemaitijoje / LRT
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-01 12:05
AA

Kaip ir kasmet, atėjus vasarai, LRT radijas lanko klausytojus visoje Lietuvoje. Šįsyk – su naująja Baltijos šalyse moderniausia radijo kilnojamąja stotimi. Pirmoji vasaros kelionių stotelė – toli nuo sostinės, Lietuvos pakrašty.

Jau pirmąjį vasaros penktadienį radijo kilnojamoji stotis įsikurs centrinėje Skuodo aikštėje, iš kur transliuos nuo vidurdienio iki 14 val. Transliaciją ves Živilė Kropaitė ir Artūras Matusas.

Radijo žurnalistai su vietos pašnekovais kalbėsis apie emigraciją ir sugrįžtančius gyventi į tėviškę, o taip pat apie žemaitišką charakterį ir žemaičių kalbos ypatumus. „Vienas išskirtinis transliacijų bruožas – galimybė gyvai susitikti ir pabendrauti su radijo klausytojais. Todėl kviečiame juos atvykti prie kilnojamosios stoties ir pasinaudoti proga įsijungti į pokalbius“, – sako LRT radijo naujienų tarnybos laidų prodiuserė Aušra Juraitė.

Birželį vasaros transliacijų komanda dar lankysis Alantoje, liepos mėnesį užsuks į Dreverną bei Anykščius, rugpjūčio viduryje pakvies aplankyti Visaginą, o rugsėjo 8 d. kelionių ciklą užbaigs Kėdainiuose. Vienuoliktąjį kelionių sezoną prie LRT radijo komandos Alantoje, Visagine ir Kėdainiuose taip pat prisijungs kolegos iš LRT Klasikos, o į Anykščius atvyks ir LRT Opus laidų vedėjai.

LRT Klasikos programa dar transliuos iš Tytuvėnų, o LRT Opus keliaus pas savo klausytojus į Druskininkus.