LRT radijo naujienų tarnybai vadovaus Rasa Tapinienė

Rasa Tapinienė/E. Blaževič nuotr.
Rasa Tapinienė/E. Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-05-30 11:56
AA

LRT komandą papildo žurnalistė Rasa Tapinienė. Nuo pirmadienio ji vadovaus LRT RADIJO naujienų tarnybai, o LRT TELEVIZIJOJE ves aktualijų laidą „Dienos tema“.

Žinoma žurnalistė yra save išbandžiusi visose medijose – radijuje, televizijoje, internete ir spaudoje. Į LRT Rasa grįžta po septynerių metų, kai redaktoriavo Lietuvos televizijos laidai „Pinigų karta“.

„Radijas – mano pirmoji meilė. Radijuje pradėjau savo žurnalistinę karjerą – „Aukštaitijos radijuje“ rengiau ir skaičiau žinias, vedžiau laidas, vėliau dirbau reportere radijo stotyje „M-1+”, – pasakoja iš Panevėžio kilusi žurnalistė. – Tikiuosi, visa tai, ką sukaupiau geriausio per daugiau negu du dešimtmečius visur kitur, galėsiu įprasminti dabar Lietuvos radijuje, LRT. Kaip rodo Europoje atliktos visuomenės apklausos, radijas yra medija, kuria labiausiai pasitikima. O tai – didžiausia motyvacija dirbti.“

Rasa džiaugiasi LRT turėsianti galimybę toliau realizuoti ir televizinius įgūdžius – pasikeisdama su Indre Makaraityte, Rita Miliūte, Nemira Pumprickaite ir Raigardu Musnicku kartą per savaitę ji ves aktualijų laidą „Dienos tema“.

„Tikimės, kad solidžią naujienų žurnalistės patirtį turinti Rasa prisidės prie visų LRT medijų žinių tarnybų integracijos“, – sako LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

R. Tapinienė nuo 2012-ųjų iki šiol dirbo LNK grupėje TV laidų redaktore ir vedėja. Anksčiau yra dirbusi TV projektuose „Lietuva gali“ (LRT), „EksprESas LT“ (LRT), „Kur dingsta pinigai“ (Lietuvos ryto TV). Anglų kalbos mokytojos ir vertėjos patirtį turinti Rasa dvejus metus dirbo žurnalo „Lithuanian Business Review“ vyr. redaktore, yra moderavusi ne vieną tarptautinę verslo konferenciją. Beveik dešimtmetį, nuo 1998 iki 2007 m., ji dirbo LNK TV žinių reportere, užsienio naujienų redaktore.