LRT radijuje – naujos autorinės žinomų žurnalistų laidos

Gabrielė Martirosianaitė ir Ugnė Galadauskaitė/Edvard Blaževič nuotr.
Gabrielė Martirosianaitė ir Ugnė Galadauskaitė/Edvard Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-06-03 10:47
AA

LRT radijas vasarą pasitinka reikšmingai atsinaujinęs: eteryje atsiranda trys naujos laidos ir net šeši nauji vedėjai. Keli iš jų – žinomi televizijos veidai.

„Vasara – metas, kai radijas klausomas gal net labiau, negu bet kada – žmonės juda, daugiau laiko praleidžia automobilyje, gamtoje, sode, paplūdimyje, ir radijas čia gali būti geriausias draugas. Vasarai turim visą paketą naujienų ir naujų žinomų veidų. Juos atrasti kviečiame jau nuo šiandien, birželio 3 d. LRT radijo eteryje”, – pasakoja LRT Radijo programų departamento vadovas Giedrius Masalskis.

Pristatydamas naująjį vasaros tinklelį LRT radijas pirmadienį iš studijos persikelia į gatvę – Kilnojamoji radijo studija įsikurs Vilniaus Europos aikštėje. Tiesioginė transliacija truks nuo 12 iki 13 val., po to – nuo 14 iki 16 val. Antradienį nuo 12 val. Kilnojamoji radijo stotis stovės prie Vilniaus Rotušės, trečiadienį – prie „Panoramos“ PC (Saltoniškių g. 7), ketvirtadienį – V. Kudirkos aikštėje, penktadienį nuo 6.30 val. – prie Operos ir baleto teatro (J. Lelevelio g.).

„Tęsiame gerąsias radijo tradicijas – vasarą išeiti į žmones ir transliuoti iš įvairių erdvių. Pirmoji šią vasarą stotelė – Vilniuje, o vėliau kelsimės toliau, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. O šiandien ir visą savaitę iki penktadienio skirtingose Vilniaus vietose praeiviams ir radijo klausytojams pristatysime karščiausias šios vasaros naujienas“, – atskleidžia G. Masalskis.

Irma Janauskaitė/LRT nuotr.

Į LRT radiją su autorine laida ateina Nemira Pumprickaitė. „Po to, kai LRT eteryje nuskambėjusi kandidato į Europos Parlamentą Šarūno Marčiulionio ištarta frazė „Come on, Nemira“ visuomenės buvo išrinkta metų fraze, abejonių, kaip pavadinti laidą, neliko – ji taip ir vadinsis – „C‘mon, Nemira“. Iš tiesų džiaugiuosi galėdama sugrįžti į radiją, kur ir pradėjau savo žurnalistinę karjerą. Norėčiau, kad laida taptų klausoma dėl įdomių pokalbių, bet tai sudėtinga, nes reikia prakalbinti žmones apie įdomius jų gyvenimo momentus. Taigi taip ir bus – su politikais ir kitais žinomais žmonėmis kalbėsimės ne apie politiką, o apie gyvenimą“, – šypsosi žurnalistė. Laida bus transliuojama pirmadieniais 12.12 val.

Nuo šiol LRT radijuje girdėsime ir televizijos naujienų verslo žurnalistę Irmą Janauskaitę su laida „Aukso amžius“. „Taip dabartinį laiką Lietuvoje vadina ekonomistai. Bet ar tikrai finansiškai gera visiems? Kiek valstybės mokesčių politika, kiti sprendimai verslą skatina veikti, o kiek trukdo? Kaip keičia kasdienius gyventojų piniginius reikalus? Kodėl mums turi rūpėti, kyla ar smunka kitų šalių ūkiai? Apie svarbius dalykus su žinovais kalbėsime labai paprastai“, – laidą „Aukso amžius“ pristato Irma.

Laida bus transliuojama antradieniais 16.30 val.

Ramūnas Zilnys/LRT nuotr.

Ketvirtadieniais 16.30 val. – muzikos apžvalgininko Ramūno Zilnio laida „Vasaros garsai“ – apie muzikos naujienas, festivalius ir visa tai, ką įdomu ir vertinga išgirsti apie muziką.

Dar viena naujiena – sugrįžtanti „Vasaros popietė“ (darbo dienomis nuo 14.05 val. iki 16 val.), kurią pasikeisdami poromis ves Gabrielė Martirosianaitė, iš televizijos ateinantys Ignas Krupavičius ir Ugnė Galadauskaitė bei LRT OPUS vedėjai Inga Ramoškaitė ir Tomas Lukaševičius, taip pat – Gerūta Griniūtė ir Darius Užkuraitis. Vedėjai „Vasaros popietėje“ žada pokalbius su įdomiais pašnekovais kelionių, laisvalaikio temoms, vertingų renginių apžvalgas.

Gerūta Griniūtė/LRT nuotr.

Visą vasarą darbo dienomis 12.12 val. LRT radijas toliau transliuos ir autorines Marijaus Mikutavičiaus, Vytaro Radzevičius, Rimantės Kulvinskytės ir Zitos Kelmickaitės laidas.

Naujienų kupina LRT radijo vasara – jau nuo birželio 3-osios.