Lyg aguonos žiedas – Amal Clooney Londone puošėsi skaisčiai raudonu paltu

Amal Clooney - su dizainerės Stellos McCartney paltu / Vida Press nuotr.
Amal Clooney - su dizainerės Stellos McCartney paltu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-02-22 14:17
AA

Tokią skaisčiai raudoną spalvą išvysi retai. Ypač, kai iš tokio audinio pasiūtas paltas.  Ryški lyg aguonos žiedas – tokia Londone pasirodė teisininkė Amal Clooney (39).

Mados tinklaraštininkai sutartinai teigia, kad moteris atrodė stulbinamai gražiai. Skaisčiai raudonas paltas – dizainerės Stellos McCartney kūrinys. Po juo A.Clooney vilkėjo juodus drabužius, įvaizdį papildė lygiapadžiai gruboko stiliaus aulinukai.

Amal Clooney - su dizainerės Stellos McCartney paltu (3 nuotr.)
Vida Press nuotr.

A.Clooney – lyg dar vienas Londono mados savaitės akcentas, kuri su ponios Clooney pasirodymu viešumoje ir baigėsi vasario 21 dieną.

Kaip tik šiomis dienomis aptarinėjamas jos vyro Holivudo aktoriaus George‘o Clooney (53) pasisakymas televizijos laidoje „Rencontres de Cinema“ apie dvynių laukimąsi.

„Mes labai laimingi ir susijaudinę. Tai bus nuotykis“, – sakė vyras.

G.Clooney nusprendė atidžiau rinktis keliones. Jis nebevyks į Pietų Sudaną ir Kongą, o Amal nebevyks į Iraną.

„Ji iš viso vengs vietų, kur ji gali būti sutinkama nepalankiai. Anksčiau tuo nesirūpindavau, keliaudavome net į tokias vietas, kur nėra jokių fotografų ir žurnalistų“, – kalbėjo vyras.

Iki šiol pora gyveno tarp kelių šalių ir net kontinentų – JAV, Didžiosios Britanijos ir Italijos. Tačiau kai vaikams ateis metas eiti į mokyklą, Clooney pora ketina nusėsti vienoje vietoje.

Dvynukai turėtų gimti birželio mėnesį.

A.Clooney – ne pirmoji besilaukianti įžymybė, šiomis dienomis nustebinusi savo išvaizda. Ryškiaspalviu apsiaustu, aukštakulnėmis basutėmis akį traukė kita būsimų dvynių mama – dainininkė Beyonce, atvykusi su šeima į Naująjį Orleaną stebėti krepšinio varžybų.

Beyonce / „Scanpix“ nuotr.