N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Lygybė pasiekė ir intymių žaislų rinką: sukurtas pirmas sekso robotas vyras

„Realbotix“ sukurtas sekso robotas
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Iki šiol sekso robotai buvo tik vyrų žaisliukas. Vis dėlto nuo šiol viskas pasikeis, žada įmonės „Realbotix“ generalinis direktorius Mattas McMullenas.

„Manau, kad svarbu pasiūlyti prekę abiems pusėms. Mus žmonės dažnai kritikuodavo, kad iki šiol gaminome tik sekso robotes. Mus kaltino moterų sudaiktinimu“, – sakė M.Mcmulenas.

Praėjusiais metais „Realbotix“ pristatė sekso robotę su dirbtiniu intelektu. Ji su vartotojais gali užsiimti seksu, kalbėtis su jais ir net juokauti. Tokia sekso robotė kainuoja apie 12,5 tūkst. eurų.

Pasak M.McMulleno, vyriška tokio intelektualaus sekso roboto versija rinkoje turėtų pasirodyti dar šiais metais. Anot jo, vyriška versija bus kitokia ne tik išvaizda, bet ir roboto balsu, jo mąstymo specifika. Teigiama, kad robotui bus įdiegtas vyriškas mąstymas.

Tačiau tai dar ne viskas. „Realbotix“ vadovas svajoja pakeisti vibratoriaus tipo penį į bioninį. Toks pareiškimas skambus – tik 2014-ųjų pabaigoje buvo realiame gyvenime pritaikyta bioninė ranka. Tuomet lietuvis Martynas Girulis tapo pirmuoju žmogumi pasaulyje, turinčiu bioninę ranką.

Skaitykite daugiau