Lytine prievarta kaltinamas aktorius Kevinas Spacey paleistas už užstatą

Kevinas Spacey / „Scanpix“ nuotr.
Kevinas Spacey / „Scanpix“ nuotr.
BNS
Šaltinis: Žmonės
2022-06-16 14:08
AA

Holivudo aktorius Kevinas Spacey, ketvirtadienį pasirodęs Londono teisme dėl kaltinimų lytine prievarta prieš tris vyrus, buvo paleistas už užstatą.

Pirmininkaujančio teisėjo pavaduotojas Tanas Ikramas Vestminstero magistratų teisme 62 metų aktoriui pasakė, kad kitas teismo posėdis paskirtas liepos 14 dieną Sadarko karūnos teisme Londono pietuose.

K.Spacey, du „Oskarus“ pelniusiam juostų „Įprasti įtariamieji“ (The Usual Suspects) ir „Amerikos grožybės“ (American Beauty) aktoriui, Londono policija pirmadienį pateikė oficialius kaltinimus.

Gegužės pabaigoje CPS Specialiųjų nusikaltimų skyriaus vadovė Rosemary Ainslie užsienio žiniasklaidai pranešė, kad 62 metų Kevinui Spacey pateikti keturi kaltinimai dėl seksualinės prievartos prieš tris vyrus.

Kevinas Spacey / Scanpix nuotr.

Aktorius taip pat buvo apkaltintas privertęs asmenį užsiimti lytiniais santykiais be sutikimo.

Teigiama, kad kaltinimai „Kortų namelio“ žvaigždei K.Spacey buvo pateikti peržiūrėjus Metropoliteno policijos tyrimo metu surinktus įrodymus.

„Karališkoji prokuratūra primena visiems suinteresuotiesiems, kad baudžiamasis procesas prieš K.Spacey yra vykdomas ir kad jis turi teisę į nešališką teismą“, – prokuratūros pranešimą cituoja „Guardian“. 

Kevinas Spacey / Scanpix nuotr.

Kaip praneša „Sky News“, įtariami seksualiniai nusikaltimai galėjo būti įvykdyti 2005 m. kovą, 2008 m. rugpjūtį ir 2013 m. balandžio mėnesį. Visi incidentai įvyko Londone, išskyrus vieną 2013 m. incidentą, kuris įvyko Glosteršyre, Anglijoje.

Paties K.Spacey atstovai kol kas neatsakė į užsienio žiniasklaidos raginimus pakomentuoti.

Pirmasis asmuo, viešai apkaltinęs K.Spacey seksualiniu priekabiavimu, buvo aktorius Anthony Rappas. Jis dar 2017 metais pareiškė, kad K.Spacey XX a. devintajame dešimtmetyje, kai jam buvo 14 metų, seksualiai priekabiavo prie jo.