M.A.M.A atgarsiai netyla: policijos baudą gavusi Goda Alijeva neslepia pasipiktinimo

M.A.M.A 2020 svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2020 svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-03 19:40
AA

Po audringai nuskambėjusių M.A.M.A apdovanojimų Lietuvos policija ėmėsi bausti Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios ceremonijos dalyvius. Šeštadienį grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva prisipažino gavusi Kauno policijos komisariato raštą, kuriame nurodoma, kad jai skirta piniginė bauda.

Administracinio nusižengimo protokolas Godai Alijevai buvo surašytas už karantino reikalavimų nesilaikymą. Už tai gyventojams gresia 500–1500 eurų bauda. Policijos rašte G.Alijevai siūloma per nurodytą terminą savo noru sumokėti pusę minimalios baudos – 250 eurų.

Šiuo raštu Goda Alijeva pasidalijo instagramo „Story“.

„Žmonės, ir jūs gaunate baudą už tai, kad einate į darbą? Kas keisčiausia, jog paprašiau man atsiųsti visą informaciją, kuo esu kaltinama ir kokį nusižengimą padariau. Bet kam smulkintis, iškart gavau baudą! Ir dar noriu pabrėžti, jog sutiksiu su viskuo, jei tik padariau kažką ne taip. Bet čia kažkaip man viskas keistai...“, – rašė ji.

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.

„Visi pavargom nuo to karantino, bet laikas grįžti į normalų gyvenimą! Laikas išmokti gyventi kitaip. Saugotis, testuotis, bet dirbti ir laisvai judėti! Juk ne vienas imunologas patvirtino, kad karantinas veikia tik pirmus kelis mėnesius. Dabar reikia imtis kitų priemonių. Leiskite žmonėms dirbti ir užsidirbti!

Mes buvome pakviestos įteikti apdovanojimą. Filmavimo metu visi laikėsi saugumo. Organizatoriai profesionaliai atliko savo darbą, laidoje buvo rodomi seni įrašai, kurie daugelį papiktino, bet tokie tie televizijos triukai“, – teigė administracinę baudą gavusi Goda Alijeva.

Baudos – dėl kaukių nedėvėjimo, atstumų nesilaikymo 

Žmonės.lt primena, kad Kauno apskrities policija penktadienį pranešė pradėjusi 42 administracines teisenas pavieniams asmenims po praėjusį savaitgalį Kaune vykusio muzikos apdovanojimų M.A.M.A filmavimo Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Teisenos pradėtos dėl kaukių nedėvėjimo, numatytų atstumų nesilaikymo. 

„Aštuoniems asmenims, kurie sutiko, jog administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu susimokėti baudą jiems būtų išsiųstas elektroniniu paštu, pareigūnai tai jau padarė. Asmenys per numatytą terminą turi susimokėti po 250 eurų“, – penktadienį buvo rašoma policijos pranešime. 

Taip pat pranešama, kad dar 12 žmonių gavo šaukimus atvykti į policijos įstaigą administracinio nusižengimo protokolo surašymui.

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.

Apie galutinius priimamus sprendimus teisėsauga žadėjo informuoti vėliau. 

Administracinė teisena pradėta dėl visuomenės sveikatos teisės aktų pažeidimo, kai dėl to kilo pavojus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms karantino metu, esant ekstremaliajai situacijai.

Už tai fiziniams asmenims gresia 500–1500 eurų, juridiniams asmenims – nuo 1,5 iki 6 tūkst. eurų baudos.

M.A.M.A organizatoriai visiems apdovanojimuose dalyvavusiems asmenims pažadėjo suteikti reikiamą pagalbą. 

„Visi M.A.M.A ir Raudonojo kilimo audiovizualinių kūrinių kūrime dalyvavę asmenys tikrai neliks be mūsų pagalbos. Susidariusią situaciją padėsime išspręsti kartu su mūsų advokatu bei palaikysime tol, kol reikės patiems dalyviams. Šią ceremoniją, prisitaikydami prie karantino sąlygų ir iššūkių surengėme tam, kad šalies atlikėjai būtų palaikomi itin sudėtingu laikotarpiu, o per praėjusius metus nuveikti darbai būtų įvertinti ir pristatyti plačiai visuomenei. Tad šioje situacijoje išliksime tie, kurie eina kartu su kūrėjais ir palaiko juos“,  – teigia M.A.M.A atstovai.

Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2020 svečiai (103 nuotr.)
+97