M.A.M.A besiruošiantis Donatas Montvydas: „Ruoškite petardas, drebinsime sceną“

Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.
Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-28 14:42
AA

Vienas sėkmingiausių atlikėjų 2016-ųjų Lietuvos muzikos scenoje – Donatas Montvydas šiais metais dirbs iki paskutinio dvyliktos valandos dūžio. O sausį jo laukia didžiausias šou pasaulio renginys – Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. 2016. Atlikėjas sako, kad jau turi savo pasirodymo viziją, o stilistai jam ruošia tris skirtingus įvaizdžius.

„Faktas, kad M.A.M.A scena yra tokia vieta, kur gali realizuoti savo kūrybines mintis, nes organizatoriai suteikia pakankamą laisvę ir geriausias galimybes, skiria pajėgas, kad pasirodytum tokiame lygyje, kokio kituose renginiuose dažniausiai neturi šansų pasiekti, – sako D. Montvydas. – Daug renginių aš priskiriu konvejeriniams pasirodymams, o M.A.M.A apdovanojimams gali rašyti scenarijų, sekundėmis žymėti laiką, sugalvoti įvairius triukus, ir tai bus įgyvendinta. Lietuvoje ne tiek ir daug progų tai padaryti, todėl aš labai vertinu šią ceremoniją.“

Donatas sako, kad jau yra parengęs savo pasirodymo koncepciją, kurioje sujungs savo sėkmingus 2016-uosius su ateities perspektyvomis.

Bet ne tik muzikinė dalis jam svarbi. „Žinoma, tai yra ir proga save reprezentuoti. Kaip save pateiksi, ką apsirengsi – visuomet reikia apie tai galvoti. Todėl mes dirbame su stilistais, dizaineriais. Norisi, kad ir ant raudonojo kilimo būčiau pastebėta, – šypsodamasis sako D.Montvydas. – Man M.A.M.A apdovanojimai yra ir raudonasis kilimas, ir pasirodymas, o dar gal ir, duok Dieve, statulėlės atsiėmimas. Man atrodo, tokiuose apdovanojimuose turi žibėti nuo – iki.“

Stilistai Donatui šiuo metu kuria tris įvaizdžius: raudonojo kilimo, muzikinio pasirodymo ir V.I.P. stalelio svečio.

Šių metų M.A.M.A iškilmių naujiena – V.I.P. bilietus gali įsigyti ir tie, kurie nepriklauso šou verslui. Tai – brangiausi, bet dėmesio ypatingai verti bilietai tiems, kas nori iš arti pamatyti, kaip vyksta prašmatniausia pramogų verslo ceremonija ir netgi dalyvauti jos dūzgėse.

Donatas Montvydas / Asmeninio albumo nuotr.