M. Linkytės ir dizainerės A. Šiupinytės kūrybinė staigmena – marškinėliai su dainos citatomis

Monika Linkytė ir dizainerė Augustė Šiupinytė pristatė bendrą marškinėlių liniją/ Martyno Stankaičio nuotr.
Monika Linkytė ir dizainerė Augustė Šiupinytė pristatė bendrą marškinėlių liniją/ Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-11 10:48
AA

Popmuzikos atlikėja Monika Linkytė, kartu su šią savaitę pasirodžiusia dainos premjera ir naujojo singlo vaizdo klipu, pristato dar vieną kūrybinį projektą. Bendradarbiaujant su kūrybos namais „Amele“ Monika išleidžia individualius marškinėlius, ant kurių nuguls gražiausios dainos „Visada šalia“ citatos.

Anot dainininkės M. Linkytės, dainos „Visada šalia“ premjeros proga buvo nuspręsta gerbėjams padaryti dar vieną staigmeną ir išleisti specialią marškinėlių liniją. Pirkėjai turės galimybę individualiai pasirinkti patinkančią dainos citatą, o teksto išdėstymas taip pat bus išskirtinis pagal kiekvieno pirkėjo norus.

„Šioje dainoje jaučiu kelias stiprias frazes, kurias noriu, kad klausytojai nešiotų kartu su savimi. Marškinėliai yra tarsi materiali išraiška, priminimas, kad muzika ir aš visada būsiu šalia. Apie šią idėją senai pasvajodavau, todėl komandai pradėjus gvildenti šią mintį – labai apsidžiaugiau“, – pasakoja atlikėja.               

Monika Linkytė / Martyno Stankaičio nuotr.

Dizainerė Augustė Šiupinytė, mados namų „Amele“ įkūrėja, atvirauja, kad ši judviejų kolaboracija gimė spontaniškai, po pirmos pažinties kūrėjos lengvai atrado bendrą viziją ir pajuto norą kartu dirbti. Kūrėjos jaučia, kad šie marškinėliai yra tik užsimezgusios draugystės pradžia.

„Monikos muzika spinduliuoja tikėjimu ir jautriu, nuoširdžiu jausmu, o mano prekinio ženklo vertybės yra apie gyvą gyvenimą, autentiškumą ir jautrumą, todėl mes iškart pajautėme ryšį. Pasirinktu kūrybos produktu mes norime paliesti, kuo daugiau širdžių – marškinėliai yra labai kokybiški, iš ekologiškos medvilnės, tinkantys visiems“, – komentuoja A. Šiupinytė.

Daina „Visada šalia“:

Atlikėja M. Linkytė sako, kad prekės ženklas sužavėjo savo principu – kiekvienas drabužis yra siuvamas pagal individualų užsakymą, o visas dėmesys yra sutelkiamas į kokybę, estetiką, minimalizmą ir ekologiją.

„Kūrybinis marškinėlių procesas buvo sklandus – Augustė kūrė marškinėlių modelį, ieškojo geriausiai krintančios medžiagos, o tuomet kartu rinkomės iš keleto dainos frazių, kurias norėtume, kad žmogus nešiotų kartu su savimi. Šis rūbas universalus – tiek prie švarko, tiek prie džinsų. Patikinu, kad kiekvieni marškinėliai sulauks ir mano asmeninio palinkėjimo“, – apie naują marškinėlių liniją pasakoja dainininkė. Ištikimiausi klausytojai naujuosius „Visada šalia“ marškinėlius jau gali įsigyti nuo birželio 11 d.

Monika Linkytė ir dizainerė Augustė Šiupinytė pristatė bendrą marškinėlių liniją (14 nuotr.)
+8