M.Mikutavičius davė galingą startą „Sostinės dienoms“: Katedros aikštėje šėlo jo suburta minia

Marijono Mikutavičiaus koncertas „Sostinės dienų“ atidaryme / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Marijono Mikutavičiaus koncertas „Sostinės dienų“ atidaryme / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-02 22:44
AA

Kūrybingų, talentingų ir energingų asmenybių miestas Vilnius garbaus 700-ojo jubiliejaus išvakarėse miestiečius bei svečius kviečia į didžiausio festivalio „Sostinės dienų“ gyvo garso koncertus. Pirmasis ant didžiosios festivalio scenos penktadienio vakarą žengė ir publiką šėlti privertė Marijonas Mikutavičius.

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį skirtingose Vilniaus erdvėse viešpataujanti šventė „Sostinės dienos“ suvienys įvairių muzikos stilių gerbėjus, klausytojus ir visokiausių pomėgių festivalio lankytojus. O galingą startą penktadienio vakarą davė atlikėjas Marijonas Mikutavičius.

„Sostinės dienų“ festivalio istorijoje toks didžiulis Marijono koncertas surengtas pirmą kartą. Šis susitikimas su vilniečiais bei miesto svečiais suteikė galimybę išgirsti visus garsiausius jo superhitus, patirti rekordinę dozę gerų emocijų, išsišokti, išsidūkti, išsirėkti, pamiršti rūpesčius ir problemas. Kai dainuoja Marijonas – kitas pasaulis neegzistuoja.

Marijono Mikutavičaus pasirodymų unikalumą lemia dainininko asmenybė, jo gebėjimas vienu metu būti ir paprastu, ir giliu, taip pat talentas sukurti ryšį tarsi su kiekvienu klausytoju asmeniškai ir, žinoma, sprogstanti Marijono energija.

Bene populiariausio Lietuvos atlikėjo dainos visai nepavaldžios laikui – ar tai būtų prieš aštuonerius metus sukurtos „Balintos sienos“, ar prieš dvidešimt vienerius įrašyti „Trys milijonai“, ar užpernai visus nokautavusi „Ši vasara“, ar ką tik pasirodžiusi „Aš gyvenau“.

„Geras koncertas – tas, per kurį žmonės tiesiog pamiršta realybę ir visa širdimi atsiduoda muzikai", – sako Marijonas Mikutavičius, per kurio dainas „Nebetyli sirgaliai“, „Ar mylėsi tu mane“, „Pasveikinkit vieni kitus“, „Trys milijonai“ publika tiesiog pašėlsta arba kartu su juo jautriai išgyvena „Balintas sienas“, „Degančias rankas“ bei „Drąsių nieks nežudo“.

Marijonas – neįtikėtinos charizmos dainininkas. Jis šelmiškas, pasiutęs, kartais atviras iki skausmo, nemeluojantis, neapsimetantis, nevaidinantis personažo ir atvira širdimi išgyvenantis kiekvieną koncerto akimirką.

„Pavarom taip, kad po koncerto rūbus reikėtų ne skalbti, o išmesti“, – daugiatūkstantinei publikai mėgsta siūlyti Marijonas Mikutavičius.

Fotogalerija:

Sostinės dienų atidarymas – Marijono Mikutavičiaus koncertas (38 nuotr.)
+32

„Sostinės dienos 2022“ šiemet rengiamos rugsėjo 2–4 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami.

Šeštadienį Katedros aikštėje koncertuos Justinas Jarutis ir šiemet Švedijai „Eurovizijoje“ atstovavusi Cornelia Jakobs.