M.Perry netekties sukrėstas M.LeBlancas pasidalijo jautria žinute: „Pagaliau esi laisvas“

Matthew Perry ir Mattas LeBlancas / Vida Press nuotr.
Matthew Perry ir Mattas LeBlancas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-11-14 20:32
AA

Spalio pabaigoje mirusio „Draugų“ žvaigždės Matthew Perry gedi visas pasaulis. Staigi netektis ypatingai skaudžiai paveikė jo šeimą ir bičiulius, vienas jų – kartu legendiniame seriale besifilmavęs Mattas LeBlancas. Joey vaidmenimi garsėjęs aktorius anapilin iškeliavusiam bičiuliui skyrė jautrią žinutę.

M.Perry ir M.LeBlancas dešimtmetį vaidino geriausius draugus Joey Tribbiani ir Chandlerį Bingą seriale „Draugai“, o jų bičiulystė persikėlė ir į tikrą gyvenimą. Po M.Perry netekties, 56 metų M.LeBlancas instagrame paviešino emocingą įrašą.

„Matthew. Skaudančia širdimi atsisveikinu. Laikas, kurį praleidome kartu, nuoširdžiai yra vienas brangiausių mano gyvenime, – rašė jis. – Man buvo garbė dalytis su tavimi scena ir vadinti tave savo draugu.“

„Visada šypsosiuosi, kai apie tave pagalvosiu, ir niekada tavęs nepamiršiu. Niekada. Išskleisk sparnus ir skrisk, broli, pagaliau esi laisvas. Labai myliu“, – pridūrė jis.

Baigdamas įrašą M.LeBlancas pajuokavo: „Ir tikriausiai tu pasiliksi tuos 20 dolerių, kuriuos esi man skolingas“.

Populiaraus televizijos serialo „Draugai“ aktorius Matthew Perry lapkričio 3-ąją atgulė amžino poilsio Los Andželo kapinėse, privačioje laidotuvių ceremonijoje dalyvaujant šeimai ir kartu besifilmavusioms serialo žvaigždėms, pranešė JAV pramogų žiniasklaida.

54-erių amerikiečių aktorius, labiausiai žinomas dėl Čandlerio Bingo vaidmens seriale „Draugai“, rodyto 1994–2004 metais, buvo rastas negyvas spalio pabaigoje.

„Ceremonija surengta „Forest Lawn Memorial“ kapinėse Los Andžele prie „Warner Bros.“ studijos“, – pranešė „People“, cituodamas neįvardytą šaltinį. Skelbiama, kad ceremonija truko apie dvi valandas.

Matthew Perry laidotuvės / Vida Press nuotr.

Tarp žvaigždžių populiarios „Forest Lawn Memorial“ kapinės neatsakė į naujienų agentūros AFP prašymą patvirtinti tokią informaciją.

Kelios kitos JAV žiniasklaidos priemonės, tarp jų pramogų pasaulio naujienų tinklapis TMZ, taip pat paskelbė, kad M.Perry palaidotas per nedidelę ceremoniją, kurioje dalyvavo kiti „Draugų“ aktoriai Jennifer Aniston, Courteney Cox, Davidas Schwimmeris, Mattas LeBlancas ir Lisa Kudrow.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, ceremonijoje taip pat dalyvavo M.Perry motina, tėvas bei patėvis.

M.Perry mirties priežastis kol kas nežinoma. Pirminė pomirtinė ekspertizė galutinių išvadų nepateikė, o toksikologinių tyrimų rezultatai dar nepaskelbti.

Matthew Perry gedintys gerbėjai renkasi prie „Draugų“ būstinės Niujorke (10 nuotr.)
+4

TMZ citavo šaltinius, kad nelegalių narkotinių medžiagų namuose nebuvo rasta, nors aptikta medikamentų, tarp kurių buvo ir antidepresantai bei vaistai nuo nerimo.

M.Perry daugelį metų kovojo su priklausomybėmis ir rimtomis sveikatos problemomis.

Matthew Perry / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nepraėjus savaitei nuo aktoriaus mirties buvo įsteigtas M.Perry vardo fondas padėti su priklausomybėmis kovojantiems žmonėms.

„Atsižvelgdami į M.Perry ilgalaikį įsipareigojimą padėti kovojantiems su priklausomybėmis, mes pradedame šią kelionę norėdami pagerbti jo atminimą ir įkurdami Matthew Perry fondą, kuris vadovausis jo paties žodžiais ir patirtimi, įkvėptą jo aistros pakeisti kiek įmanoma daugiau gyvenimų“, – sakoma penktadienį paskelbtame steigiamajame fondo pareiškime.

„Emmy“ nominuota „Draugų“ žvaigždė dažnai viešai kalbėjo apie savo kovą su priklausomybėmis nuo narkotikų ir alkoholio. Fondas, kuris jau priima aukas, minėjo jo troškimą būti labiau prisimenamam kaip tas, kuris padėjo kenčiantiems nuo žalingo medžiagų poveikio, nei serialo žvaigždė.

Fondą išlaikys Nacionalinis filantropinis fondas, kol kas daugiau detalių apie organizaciją nepaskelbta.

Kultinis serialas „Draugai“ (30 nuotr.)
+24