M.Starkus – apie šeimą: „Jei neturėčiau palaikymo, negalėčiau nieko padaryti“

Martynas Starkus su šeima / TV3 nuotr.
Martynas Starkus su šeima / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-12-26 10:37
AA

Antrąją Kalėdų dieną televizijos žiūrovus prie ekranų pritrauksianti laida – kitokia. Laidos herojais tapo visa kalėdiniais megztiniais pasipuošusi šeima – Martyno Starkaus žmona Kotryna kepė bandeles, mažiausioji jų dukra pasakojo apie kalėdinį vaidinimą, o taip pat visi keitėsi dovanomis.

Kaip pasakojo Martynas, šįkart ne tik laida, bet ir visa šeima tapo kitokia. Jie šventė, kalbėjosi, dalinosi pasakojimais apie vienas kitą, tačiau kartu nenutolo ir nuo pagrindinės metų temos – statybų.

Šįkart į sodybą suskubo visi – tiek vyriausioji dukra Martyna, tiek ir mažesnės Elzė ir Mėta bei žmona Kotryna. M.Starkų tai ypatingai džiugino – jis neslėpė suprantantis, kad metams bėgant ir dukroms augant, tokie susitikimai taps retesni.

„Labai svarbu, kad šeima palaikytų tavo idėjas. Mano gyvenime taip jau nutiko, kad aš turiu daug keliauti. O ir šiaip mano darbo veikla yra gana nestandartinė. Bet jei neturėčiau palaikymo iš šeimos pusės, būčiau niekas – nieko negalėčiau padaryti. Kada neturi dvasios ramybės daryti darbus, tu nieko ir nepadarysi“, – atviravo Martynas ir švenčių metu neslėpė dėkingumo artimiausiems žmonėms.

Laidoje žinomas vyras atvirai pasakojo apie kiekvieną savo šeimos narį. Šįkart laidoje filmavosi ir jo vyresnėlė Martyna. Merginai jau 18 metų, o vasarą, kai šeima nemažai laiko leisdavo sodyboje, ji dirbo kitus darbus.

Martynas Starkus su žmona Kotryna / TV3 nuotr.

„Mano vidurinę dukrą Mėtą vadiname mūsų viršininke, kadangi ji atsakinga už savo seseris – tiek vyresnę, tiek jaunesnę. Ji visais rūpinasi, yra tikra organizatorė. Šiose statybose ji jau daug ką žino, labai mums stengiasi padėti. Mėtai tai yra svarbu. Ji labai laukia, kada baigsis visi šie darbai ir jos galės čia leisti laiką“, – pasakojo Martynas.

O štai mažoji Starkų atžala Elzė – ta, kuri visuomet priverčia išspausti šypseną: „Mažiausias vaikas turi būti aktyvūs, nes kitaip vyresni ją užgoš. Dėl to ji visuomet stengiasi pasakyti savo nuomonę, o mes tai skatiname. Jauniausios klausyti visuomet įdomu, nes ji – mūsų šeimos linksmintoja ir humoristė. Ji ir pati sakė, kad jos darbas yra linksminti šeimą. Ir tai jai puikiai sekasi.“

Martynas Starkus su dukra / TV3 nuotr.

Gražių žodžių M.Starkus negailėjo ir savo mylimajai Kotrynai. Ji, anot jo, visuomet viską daro sąžiningai, nuoširdžiai ir iki galo.

„Dėl to ir bandeles laidai ji kepė specialiai iš vakaro, ruošė jas kaip tikram gyvenimui – jai nepriimtinos televizinės taisyklės. Kulinarinės ir konditerinės nuotraukos dažniausiai būna kitokios. Fotografai tą maistą padažo, palakuoja – tas maistas nebėra valgomas, jis skirtas tik fotografijai.

O kai Kotryna leido savo knygą „Penktadienio desertai“, jos atveju viskas buvo tikra, natūralu, bandyta kepti net penkis kartus, kol jai pagaliau atrodė, kad išėjo tobulai. Aš sakiau, juk niekas neragaus ir nežinos to skonio… O ji vis atsakydavo, kad tai – nesvarbu, nes žinos ji“, – pasakojo M.Starkus.

„Starkus stato“ – gruodžio 26-ąją, 17.15 val., per TV3.